You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

FATİH TEKİN ABİMİZİN MELANKOLİK VE ROCK TARZI EZGİ VE İLAHİLERİ VİDEO DİNLEYİN

FATİH TEKİN ABİMİZİN MELANKOLİK VE ROCK TARZI EZGİ VE İLAHİLERİ VİDEO DİNLEYİN

Acemi Üye
Cvp: RE: FATİH TEKİN ABİMİZİN MELANKOLİK VE ROCK TARZI EZGİ VE İLAHİLERİ VİDEO DİNLEYİN
eserler için teşekürler kardeş 2007 albümü vardı 2007 buldum yahuu bu sanatcıda cd çıkarmıyor sitesidnne yyaınlıyorkonserlere gidiyopr insan cd çıkarmazmı kardeşim ödül almasına ragmen çıkarmıyor yşasın korsan.....gülücük))))))))))))))))))) ama helal etmiş sağolsun
Bunu ilk beğenen sen ol.
Son Düzenleme: 08-10-2008, Saat:02:00 AM, Düzenleyen: ıspartanıngülü.
Profesör
RE: FATİH TEKİN ABİMİZİN MELANKOLİK VE ROCK TARZI EZGİ VE İLAHİLERİ VİDEO DİNLEYİN
1.cisi söyleyen hiç güzel demiyor
2.cisi bar müziğiyle peygamber anlatılmaz
beğenmedim ben kusura bakma
"Ey Sevgili!..
Bir geceliğine değiş tokuş etseydik yüreğimizi,
Taşıyabilir miydin acaba bendeki seni!..
Bunu ilk beğenen sen ol.
Acemi Üye
RE: FATİH TEKİN ABİMİZİN MELANKOLİK VE ROCK TARZI EZGİ VE İLAHİLERİ VİDEO DİNLEYİN
şahsen ben beğeniyorum yııllarca başkalarının müziklerini çalıp sözlerini değiştirdiler bize yutturdular ilahi olarak ama ben beğeniyorum hatta binlercesi de beğeniyor Fatih Tekinin eserlerini buarada bunlar demo olanları sanırım orjinllarini vermemişler
buarada eşref ziyalarda bar müzikleri yaptılar celladdinler oyun havalarını ilahi yaptılar bize halay cektirdiler vallahi ben müzik bölümü okuyorum müziğin aslında ilahiymiş arabeskmiş yok ezgiymiş vs yok nereye çekersen oraya gider reyhan adlı kardeş ilmini oku öyle bak pencereden derim gülücük))) neyse be bilmeme ben aradığımı uldum alivederci
Bunu ilk beğenen sen ol.
Son Düzenleme: 08-10-2008, Saat:02:02 AM, Düzenleyen: ıspartanıngülü.
Acemi Üye
HEYE KARDEŞ HEYE YANİ HAKLIISN İLAHİ DİYORLAR HALAH ÇEKİYORLAR OYNAYAN GÖBEK ATAN NELER GÖRDÜM ASLIND ABNE MÜZİK DİNLEMEM NADİR 3-5 TANE MİSALİ BENİ PEK AÇMAZ BİZ TEŞEKÜR EDERİZ
Bunu ilk beğenen sen ol.
Son Düzenleme: 09-10-2008, Saat:04:24 PM, Düzenleyen: meltemyaprakları.
kimya-yı saadet
İlahi dedin mi Yunus Emre tarzından, ezgi dedin mide ömer karaoğlu, mustafa cihat, ümit mürari vb.. isimlerden caymam!

Bu tarz şeylerde hiç hoşuma gitmez.. İlahi dediğin sadece ney ve defle güzel olur..
"Arsadaki odun yığınının gizli bir köşesinde tek bir kıvılcım noktasıyız biz."

elhmdülillah anladin
Bunu ilk beğenen sen ol.
Acemi Üye
suhim kardeş ömer karaoğlu tamamda mustafa cihadı sevmem sıkar 2 dakikşika sonra zaten onunda ne olduğunu analdık istanbulda kızlar mızlar gayri işler kulakalrımız geniştir ömer karaoğlu ise onu tek gecerim lakin onların tüm eserleri neyle değilkiş deflede değil piyano gitar şubu demekki iyi dinlemmeişsin gülücük))))))))) onları buarad insnalar dinliyor ve seviyor bu tarzı
Bunu ilk beğenen sen ol.
Acemi Üye
Haklısın kardeş evet yıllarca dinledik ilahileri şu haram bu haram dediler ama müziklerinde her aletli kulandılar halay çeker gibi havalar oynak havalar boş ver bizim camiadada hatta bizim imamhatip lisesinde dahi ahlak pek kalmamış diğerleirnden pek farkalrı yok artık adam sanatcı zina perets dünya perest içki peretst olmuş bizimkiler onuda dinlerler ee biz sesini dinliyoruz inancımız bizim bukadar gülücük)))
Bunu ilk beğenen sen ol.
Son Düzenleme: 14-10-2008, Saat:03:40 AM, Düzenleyen: ıspartanıngülü.
Profesör
Cvp: RE: FATİH TEKİN ABİMİZİN MELANKOLİK VE ROCK TARZI EZGİ VE İLAHİLERİ VİDEO DİNLEYİN
ıspartanıngülü Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Haklısın kardeş evet yıllarca dinledik ilahileri şu haram bu haram dediler ama müziklerinde her aletli kulandılar halay çeker gibi havalar oynak havalar boş ver bizim camiadada hatta bizim imamhatip lisesinde dahi ahlak pek kalmamış diğerleirnden pek farkalrı yok artık adam sanatcı zina perets dünya perest içki peretst olmuş bizimkiler onuda dinlerler ee biz sesini dinliyoruz inancımız bizim bukadar gülücük)))

İyide arkadasım Fatih Tekininde müzikli İlahileri az önce baktım ıslak kaldırımlar diye bir ilahisini dinledim .
Bence müzikli olması degil insana ne hissettirdigi önemlidir müzigin yani mantgıma dayanarak soyluyorum
tam bilmediginiz insanlar için hakkında boyle yorumlar yapmayın bence günaha giriyorsunuz ciddi anlamda hemde
gerci ben imam hatipli degilim ama ahlaksız olduklarını düşünmüyorum brzcık agır bir kelime olmuş
Emekli Üye
Bunu ilk beğenen sen ol.
Son Düzenleme: 14-10-2008, Saat:03:59 AM, Düzenleyen: Belinay.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren İslami Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.