You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Biyolojinin Temel Taşları

Biyolojinin Temel Taşları

Cezalı Üye
RE: Biyolojinin Temel Taşları
Lory

Konu dışı mesajları moderatöre sildirin isterseniz. Ya da başka bir başlığa taşınsın.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Forumcu
@bilim @paktuna

Bilmiyorum demek ilmin yarısıdır. Bizatihi bu başlığı kim daha çok biliyor diye açmadım
Bunu ilk beğenen sen ol.
Forumcu
12-) İnce bağırsaktaki monomerleri (sindirilmiş besinleri) toplayan kapı toplar damarı vücudun besin yönünden en zengin damarıdır.
Bunu ilk beğenen sen ol.
General
Bizi sen sevgisiz,susuz,havasız;
Ve vatansız bırakma Allah'ım!
Müslümanlıkla yoğrulan yurdu,
Müslümansız bırakma Allah'ım!
Bunu ilk beğenen sen ol.
Forumun Uykucu Ninesi
biraz ben cil lik duygusu birazda çok bilmişlik ön plana çıkmış.
tebessüm ederek okudum.birazda üzüldüm.herşeyin en iyisini bilen yalnızca Allah tır.
O isterse istediği kadarını biliriz o kadar gülücük
[Resim: sems-i-tebrizi-sozleri-ii.jpg]

"Kalk, silkelen, kendine gel. Umutsuzluğa sarılma.
Umutsuzluk şeytandan, ümit etmek ise Allah'tandır."
Bunu ilk beğenen sen ol.
Acemi Üye
şenlenmiş buralar ben yokken. ifade

bilim kardeş, sana daha önce de söylemiştim. bu düşüncelerini başka başka forumlarda arkana destekçi de bularak çok daha rahat ifade edebilirsin. sen bizim itikadımızın ters olduğu mesele hakkında bize dayatmalar yapıyorsun burada. İslam insanın yaratılma methodunu açıklamışken sen burda kim yarattı=Allah, nasıl yarattı=evrimle diyebiliyorsan ya islamı ya evrimi anlayamamışsındır. birkaç adam var böyle televizyona çıkıp senin gibi saçmalıyor. hepsi hadis inkarcısı. adamlar namazı inkar ediyor kuranda 5 vakit değil kılınış şekli yok diye. millette ulan bak adam yobaz değil bilim milim bide kuran konuşuyor diye tav olup peşinden gidiyorlar. dediğim gibi ya islamı ya evrimi anlayamamıştır böyleleri.

insanlığın ömür çürütüp hala bir arpa boyu yol alamayıp ancak şöyle olmuştur böyle olmuştur canım ne var yani diyebildiği konu hakkında sen ben herşeyi biliyorum havasında burda abilerine ablalarına saygısızlık yapıyorsun. eminim yaşın 18 bile değildir. onun için hesabın silinmesini isteme, olgunlaşıp yaşın ilerlediğinde bi döner okursun yazdıklarını. eminim kibrine sende şaşarsın, gülersin.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Forumcu
Ula güzelim başlığıma incir ağacı diktiniz :D

bilimin üzerine fazla gitmeyin bende öyleydim, gençliğimde :D
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren İslami Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.