You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Allah'ın selamı üzerinize olsun

Cezalı Üye
Allah'ın selamı üzerinize olsun. Ben KuranMümini19.

Muvahhid bir insanım. Tektanrıcı bir Kur'an Mümini'yim. Mezhebim yoktur. Sadece Allah'ın gönderdiği kitaba uyuyorum. Allah'ın kitabı bana yeter. Hadislerin hepsini inkar ediyorum. İçinde birçok pislikler vardır. Allah'a hamdolsun Sünnilk-Şiilik dinlerini inkar ediyorum. Atalarımın dinlerini sorguladım ve inkar ettim sadece Kur'an'a mensubum.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Forumcu
RE: Allah'ın selamı üzerinize olsun
Ayvayı yemişsin..

Hepsini inkar ediyorum da ne demek.? Kabul etmemek, inanmamak başka ama, üzerine basa basa inkar ediyorum demek.. Çok büyük bir laf...

Vah ki vah..
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yönetici
Selam Müminlerin üzerine olsun.
NaKuranMümini ben de seni inkar ediyorum. Sen de sahtesin. Def ol.

Alaylı ve aşağılayıcı bir üslup kullanmasan belki bir çift sözümüz olurdu fakat görünüşe göre ümitsiz vak'asın.
Diğerleri iyi vatandaş, İslam iyi insan yetiştirmeyi amaçlar.

Herkes aynı fikirdeyse,
hiç kimse yeterince
düşünmüyor demektir.
Mevlana
Bunu ilk beğenen sen ol.
Son Düzenleme: 20-08-2019, Saat:10:02 AM, Düzenleyen: alpi.
Yönetici
Allah’ın gönderdiği kitabı sana kim anlattı da Allahtan geldiğini anlayıp iman ettin?
Sabret,    Şükret,    Seyret...
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren İslami Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.