You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

38 GÜNDE 45 BİN KİŞİ BU ŞARKI DEHŞET NEDENİ 3 KİŞİ İNTİHAR ETTİ FATİH TEKİN DEN

38 GÜNDE 45 BİN KİŞİ BU ŞARKI DEHŞET NEDENİ 3 KİŞİ İNTİHAR ETTİ FATİH TEKİN DEN

Forumcu
Cvp: BU ŞARKI DEHŞET NEDENİ 3 KİŞİ İNTİHAR ETTİ AMA SÖZLER MÜZİK HARİKA FATİH TEKİN DEN
meltemyaprakları Adlı Kullanıcıdan Alıntı:BU ESERİ SEVDİĞİ KIZA YAPIYOR SEVDİĞİ KIZDA İNTİHAR EDİYOR ARDINDAN BİRDE SANATCIYA AŞIK OLAN BİR KİŞİDE BU ESERİ DİNLEYEREK İNTİHAR EDİYOR

sevdiği kız intihar etmiş 1
dinlyen bi hayranı intihar etmiş 2
3. kim?
Bunu ilk beğenen sen ol.
Profesör
Cvp: BU ŞARKI DEHŞET NEDENİ 3 KİŞİ İNTİHAR ETTİ AMA SÖZLER MÜZİK HARİKA FATİH TEKİN DEN
muri16 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
meltemyaprakları Adlı Kullanıcıdan Alıntı:BU ESERİ SEVDİĞİ KIZA YAPIYOR SEVDİĞİ KIZDA İNTİHAR EDİYOR ARDINDAN BİRDE SANATCIYA AŞIK OLAN BİR KİŞİDE BU ESERİ DİNLEYEREK İNTİHAR EDİYOR

sevdiği kız intihar etmiş 1
dinlyen bi hayranı intihar etmiş 2
3. kim?

3.cüde o olcak herhalde kahkahakahkaha
"Ey Sevgili!..
Bir geceliğine değiş tokuş etseydik yüreğimizi,
Taşıyabilir miydin acaba bendeki seni!..
Bunu ilk beğenen sen ol.
Profesör
RE: BU ŞARKI DEHŞET NEDENİ 3 KİŞİ İNTİHAR ETTİ AMA SÖZLER MÜZİK HARİKA FATİH TEKİN DEN
Allahtan sami yusufun şarkılarından intihar eden yok kahkaha
Emekli Üye
Bunu ilk beğenen sen ol.
(...)
RE: BU ŞARKI DEHŞET NEDENİ 3 KİŞİ İNTİHAR ETTİ AMA SÖZLER MÜZİK HARİKA FATİH TEKİN DEN
alemsiniz heeeee gülmektem öldüm bi dur reyyanTongue
Şuan DeLi MisaL Aşığm Bir Kişi Hariç Herkese Şaşıyım !
Bunu ilk beğenen sen ol.
Profesör
fatih tekini dinlemek helal kız direk metfa oluyosun bak kahkaha
"Ey Sevgili!..
Bir geceliğine değiş tokuş etseydik yüreğimizi,
Taşıyabilir miydin acaba bendeki seni!..
Bunu ilk beğenen sen ol.
Uzman
anam merak ettım sarkıyı bız dınlemeden gıttı kımmıs bu fatih tekinTonguegülücük

Yüzü Dost,Özü Düşmandan usandım,
Dili Mümin Kalbi Şeytandan usandım,
Dostum, Herkesin Kahrı Çekilirde Ben DAVASIZ MÜSLÜMAN dan usandım.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Acemi Üye
NEDEN İNSNALARI ALAYA ALIYORSUNUZKİ ALAY EDENLER MUTLAKA KARŞILIĞINI ALIR NİTEKİM AYETTE DEDİĞİ GİBİ ""SİZ ANCAK VE ANCAL ELLEİRNİZLE YAPTIĞINIIZN KARŞILIĞINI ALIRSINIZ"" DER BENDE BU SANATCIYI SEVİYORUM ESERLERİNİ DİNLİYORUM VS EKLEİM İÇİMDEN GELDİ HERLADE YASAK DEĞİL SİZ KENDİNİZE BAKINIZ BURCLAR FALLAR OKLAR ÖNCE ŞİRKTEN KURTULUN BİİZM KONYADA İMMAHATİPTE HOCAMIZ DERKİ BU SON DEÖNEMLERDE İNSANLAR İĞİCE DEĞİŞTİ İSLAMİ OKULLALRIMIIZN GENEL AHLAKIDA DEĞİŞŞTİ ONALRIN İÇİNE HARAMALR HELLA DAİRE İLE KATILDI VE DOĞALLIK EMPOZE EDİLDİ DER DOĞRU SÖYLER GEYİK MUHAPPETİ GİBİ gülücük))))) SELMALAR HEPİNİZE
Bunu ilk beğenen sen ol.
Profesör
Cvp: RE: BU ŞARKI DEHŞET NEDENİ 3 KİŞİ İNTİHAR ETTİ AMA SÖZLER MÜZİK HARİKA FATİH TEKİN DEN
meltemyaprakları Adlı Kullanıcıdan Alıntı:NEDEN İNSNALARI ALAYA ALIYORSUNUZKİ ALAY EDENLER MUTLAKA KARŞILIĞINI ALIR NİTEKİM AYETTE DEDİĞİ GİBİ ""SİZ ANCAK VE ANCAL ELLEİRNİZLE YAPTIĞINIIZN KARŞILIĞINI ALIRSINIZ"" DER BENDE BU SANATCIYI SEVİYORUM ESERLERİNİ DİNLİYORUM VS EKLEİM İÇİMDEN GELDİ HERLADE YASAK DEĞİL SİZ KENDİNİZE BAKINIZ BURCLAR FALLAR OKLAR ÖNCE ŞİRKTEN KURTULUN BİİZM KONYADA İMMAHATİPTE HOCAMIZ DERKİ BU SON DEÖNEMLERDE İNSANLAR İĞİCE DEĞİŞTİ İSLAMİ OKULLALRIMIIZN GENEL AHLAKIDA DEĞİŞŞTİ ONALRIN İÇİNE HARAMALR HELLA DAİRE İLE KATILDI VE DOĞALLIK EMPOZE EDİLDİ DER DOĞRU SÖYLER GEYİK MUHAPPETİ GİBİ gülücük))))) SELMALAR HEPİNİZE

kimse kimseyi alaya almıyor kardeşim kendinizinde dedigi gibi insan yaptıgının dedigignin karsılıgını alır ve alıyorda her zaman tmm haklı oldıugunuz yerler var ama üslubunuz çok yanlış kırıcı ve alaycı tşk beklemiyordunuz heralde brz daha ılımlı olmayı deneyin farklı sonuçlar alırsınız o zaman muhakkak
Emekli Üye
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren İslami Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.