You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Cezalı Üye
Yaratılış
Bir bebek dünyaya gelmiş hem gözü görmüyor hem kulağı duymuyor. Dünyası kapkaranlık. Allah'ın bu bebeği yaratmaktaki amacı nedir?
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yönetici
RE: Yaratılış
Senin küfrünü, bizim de imanımızı artırmak için.
Diğerleri iyi vatandaş, İslam iyi insan yetiştirmeyi amaçlar.

Herkes aynı fikirdeyse,
hiç kimse yeterince
düşünmüyor demektir.
Mevlana
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yönetici
İman diyorum Jo bu senin anlayamayacağın-anlamadığın bir mesele.
Anlasan zaten sorun yaşamayacaksın.

Herkes aynı fikirdeyse,
hiç kimse yeterince
düşünmüyor demektir.
Mevlana
Bunu ilk beğenen sen ol.
Cezalı Üye
Sen rahatlık içindesin ondan iman ediyorsun. Eminim ki sağlığın ve maddi durumun gayet iyi. Hayatı seviyorsun. Şükretmek ihtiyacı ile her gün beş defa yatıp kalkıyorsun. Ama Allah yok hepsi boşuna ama Allah keşke olsaydı. Ama iyi bir Allah olsaydı. Hem zaten Allah neden iyi? Diyelim ki Allah var neden kötülüğü seçmiyor? Kötü olsun bütün kullarını yaksın.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yönetici
Beni hiç tanımıyorsun Jo bütün tahminlerin yanlış.

Kendi düşüncene göre bir tanrı tasavvurun var. Önce o tanrıyı inkar et, tüm tanrıları inkar et. Sen iyi bir ateist değilsin gibi bir izlenim edindim. Bütün tanrıları inkar edemeden ne bir ateist olabilirsin ne de Müslüman.

Sana Nietzsche de şöyle cevap versin; "Ben sana tanrıyı yaratamazsın demiyorum, sana yarını yaratabilir misin diye soruyorum."

Herkes aynı fikirdeyse,
hiç kimse yeterince
düşünmüyor demektir.
Mevlana
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren İslami Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.