Forum Gündemi:

Konu Başlığı : Muhalla/İbn Hazm tercümesi pdf yeni.

*
Bu konu; tarihinde açılmış olup, 25 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : kalemşör
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yeni Üye
*
1
konular
0
REP PUANI
Yeni Üye

Feb 2020
(Kayıt Tarihi)
Erkek
(Cinsiyet)
25-02-2021, Saat:05:50 PM
(09-08-2019, Saat:01:25 AM)kalemşör Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İslamiForum.Net sitemizdeki linkleri görebilmek için sitemize buraya tıklayıp üye olmanız veya giriş yapmanız gerekiyor.
Sitemize üyelikler ücretsizdir!
Merhaba
Son zamanlarda bir şeyler yazmıyorum, siteyi de pasifize etmiştim, bu nedenle indirme linkleri çalışmıyor. Tevcih buyurmuş olduğunuz için siteyi geçici bir süre aktif ediyorum, eseri indirdiğiniz zaman bana deklare ediniz, siteyi tekrar atıl hale getireyim.
İyi Okumalar! Allah istifade etmemizi musâhale buyursun.

Hocam aktif bir link gönderebilirmisiniz lütfen bende okumak istiyorum. Allah razi olsun gülücük
هل أنا حقاً أنا ؟
*
5,398
konular
7,657
REP PUANI
Yeni Üye

Sep 2012
(Kayıt Tarihi)
Erkek
(Cinsiyet)
26-02-2021, Saat:08:28 AM
Amin ecmain, maalesef aktif bir link yok. sitemi kapattım. çalışmalarımı yayınevleri onaylarsa yayımlatmak için veriyorum.
Yeni Üye
*
4
konular
10
REP PUANI
Yeni Üye

Mar 2020
(Kayıt Tarihi)
Kız
(Cinsiyet)
02-04-2021, Saat:03:59 PM
(31-07-2020, Saat:07:46 AM)kalemşör Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İslamiForum.Net sitemizdeki linkleri görebilmek için sitemize buraya tıklayıp üye olmanız veya giriş yapmanız gerekiyor.
tercüme ve tahkik çalışmamız basıldı
ilgilenenler için
İslamiForum.Net sitemizdeki linkleri görebilmek için sitemize buraya tıklayıp üye olmanız veya giriş yapmanız gerekiyor.

Nerde yayımlandı? Nerden erişebiliriz? Ismi ne oldu eserin Google a yazsak çıkar mı yayinevi ile birlikte? Hepsini mi yayimladiniz? Çok soru sordum farkındayım ama ulaşmak istiyorum esere. Allah razı olsun.
هل أنا حقاً أنا ؟
*
5,398
konular
7,657
REP PUANI
Yeni Üye

Sep 2012
(Kayıt Tarihi)
Erkek
(Cinsiyet)
02-04-2021, Saat:10:42 PM
(02-04-2021, Saat:03:59 PM)merveöğretmen Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İslamiForum.Net sitemizdeki linkleri görebilmek için sitemize buraya tıklayıp üye olmanız veya giriş yapmanız gerekiyor.
(31-07-2020, Saat:07:46 AM)kalemşör Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İslamiForum.Net sitemizdeki linkleri görebilmek için sitemize buraya tıklayıp üye olmanız veya giriş yapmanız gerekiyor.
ilgilenenler için
İslamiForum.Net sitemizdeki linkleri görebilmek için sitemize buraya tıklayıp üye olmanız veya giriş yapmanız gerekiyor.

Nerde yayımlandı? Nerden erişebiliriz? Ismi ne oldu eserin Google a yazsak çıkar mı yayinevi ile birlikte? Hepsini mi yayimladiniz? Çok soru sordum farkındayım ama ulaşmak istiyorum esere. Allah razı olsun.

ecmain. İbn hazm rahimehullâh'ın eserlerine bu kadar rağbet olacağını açıkçası beklemiyordum, bilinçli okuyucuların olduğunu görmek beni memnun ediyor. eserin linkini ilintili mesaja bırakmıştım lakin basılan eser muhalla değil, İbn Hazm'ın bir risalesi dir "efdaliyet ve taklit üzerine mülahazalar" olarak itisam yayınları tarafından basılmıştır.
Yeni Üye
*
4
konular
10
REP PUANI
Yeni Üye

Mar 2020
(Kayıt Tarihi)
Kız
(Cinsiyet)
10-04-2021, Saat:03:29 PM
(02-04-2021, Saat:10:42 PM)kalemşör Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İslamiForum.Net sitemizdeki linkleri görebilmek için sitemize buraya tıklayıp üye olmanız veya giriş yapmanız gerekiyor.
(02-04-2021, Saat:03:59 PM)merveöğretmen Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İslamiForum.Net sitemizdeki linkleri görebilmek için sitemize buraya tıklayıp üye olmanız veya giriş yapmanız gerekiyor.
ilgilenenler için

ecmain. İbn hazm rahimehullâh'ın eserlerine bu kadar rağbet olacağını açıkçası beklemiyordum, bilinçli okuyucuların olduğunu görmek beni memnun ediyor. eserin linkini ilintili mesaja bırakmıştım lakin basılan eser muhalla değil, İbn Hazm'ın bir risalesi dir "efdaliyet ve taklit üzerine mülahazalar" olarak itisam yayınları tarafından basılmıştır.

Çok teşekkürler. Muhalla'nin yayınlanması söz konusu mu peki?
هل أنا حقاً أنا ؟
*
5,398
konular
7,657
REP PUANI
Yeni Üye

Sep 2012
(Kayıt Tarihi)
Erkek
(Cinsiyet)
11-04-2021, Saat:01:39 AM
(10-04-2021, Saat:03:29 PM)merveöğretmen Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İslamiForum.Net sitemizdeki linkleri görebilmek için sitemize buraya tıklayıp üye olmanız veya giriş yapmanız gerekiyor.
(02-04-2021, Saat:10:42 PM)kalemşör Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İslamiForum.Net sitemizdeki linkleri görebilmek için sitemize buraya tıklayıp üye olmanız veya giriş yapmanız gerekiyor.
ilgilenenler için

Çok teşekkürler. Muhalla'nin yayınlanması söz konusu mu peki?
inşallah

Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi