You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

.
RE: :( izleyin
Etkilenenlerde yorum yapabilir :D illa ağlamış olmanız gerekmiyor ... "Didi" reklamından sonraki duygu halini yaşayanlar yorum yapmasın sadece :-P
Bunu ilk beğenen sen ol.
Forumcu
izledim guzelmis gercekten gülücük ama aglamadim :D
“... Olur ki hoşunuza gitmeyen bir şey sizin için hayırlıdır ve olur ki, sevdiğiniz şey de sizin için bir şerdir. Allah bilir de siz bilmezsiniz.”

(Bakara Suresi, 216)
Bunu ilk beğenen sen ol.
Forumcu
:D :D :D azicik duygulandim sayilmaz mi :D
“... Olur ki hoşunuza gitmeyen bir şey sizin için hayırlıdır ve olur ki, sevdiğiniz şey de sizin için bir şerdir. Allah bilir de siz bilmezsiniz.”

(Bakara Suresi, 216)
Bunu ilk beğenen sen ol.
.
Duygu tellerin titredi mi, böyle ufaktan küçük emrah moduna girdin mi yada ne bilim ağlamak isteyipte ağlayamadığında burun direğindeki sızlamayı yüreğinde hissettin mi ( nasıl oluyorsa artık, burun direğim yüreğimde sızlayacak :/ ) eğer tüm bunlar oluyorsa "sen aşıksın arkadaş" Smile

Ne uzun bir gün yaa
Bunu ilk beğenen sen ol.
Forumcu
hahaha :D alemsin zeynep ya :D asigim ulenn :D demek isterdim ama tum bunlarin hepsi olmadi:D
icim burkuldu icimden bir ayyyyyy dedim hisli hisli gülücük
sanirim duygulanamamamin sebebi ayni anda disardaki dugunden " la bize heryer angara" nidalari gelmesi :D
evet evet tamda bu :D

(Bakara Suresi, 216)
Bunu ilk beğenen sen ol.
Forumcu
aminnn cumlemizin insallah :D
benim hatam birdahakine dis etkenlere karsi kendimi kapatip oyle izlerim :DD

(Bakara Suresi, 216)
Bunu ilk beğenen sen ol.
pejmurde
Zırıl Zırıl Ağlatacak Kısa Bir Film Demişsin O Yuzden Korktum İzlemedim Ama Dinledim..Oyuzdende Hiç Bir Şey Anlamadım..: D
Zırıl Zırıl Değilde Normal Ağtacak Birşey Eklersen İzlerim ...:-p
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren İslami Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.