Forum Gündemi:

Konu Başlığı : Cübbeli Ahmet hocadan Abdülaziz Bayındıra reddiyeler

*
Bu konu; tarihinde açılmış olup, 13 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : afitap
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yönetici
5,002
konular
5,092
REP PUANI
Dec 2011
(Kayıt Tarihi)
Kız
(Cinsiyet)
30-07-2012, Saat:01:12 PM

şunu seyrettikten sonra gelde adama şirkçi bidatçı de!

(cübbeli ahmet hocanın sohbetlerini internetten vakit buldukça izlerim..
ilmi olan bir insan bu inkar edilemez....
benim için hepsi bu..)
Sabret,    Şükret,    Seyret...
Yönetici
5,002
konular
5,092
REP PUANI
Dec 2011
(Kayıt Tarihi)
Kız
(Cinsiyet)
30-07-2012, Saat:04:38 PM
hocaya bak yaa nasıl ayetle, hadisle pat diye cevapları yapıştırıyo sapıtmış mezhepsize..
General
*
4,320
konular
1,797
REP PUANI
Yeni Üye

Jun 2012
(Kayıt Tarihi)
Erkek
(Cinsiyet)
30-07-2012, Saat:05:07 PM
bu videoların bir kısmını izlemiştim ve ömrümde tanımadığım dua şekillerine başlamıştım cübbeli yüzünden,elhamdülillah döndüm.

abdülaziz bayındır a her konuda katılmam,işine geldiği gibi sünneti alıp işine geldiğince reddeden sistem yanlısı değişik bir bel'amdır.ancak tevessül konusunda haklıdır,Allah'a onun güzel isimleri ile dua edilir,salih amel ile dua edilir.Allah'a yaklaştıracak başka vesile arayan sapıklığa düşmüştür.Bu zaten ehli sünnetin inancıdır.

Videoların tamamını izlemediğimden hangi ayetler-hadisler delil olarak sunuluyor bilmiyorum,yazı olarak aktarırsanız sevinirim.Ancak bugüne kadar münazara etmeye çalıştığım her sofinin getirdiği ayet-hadisler aşağı yukarı belli aklımda,neyse bakalım biri yazı olarak buraya kopyalarsa görüp ona göre cevabını veririz.Sofilerin saptırdığı ayet-hadislerin cevaplarını da vermiş oluruz bu vesileyle.
Irkçılık ideolojik bir düşünce değil, aksine psikolojik bir hastalıktır.(Şehid İnşaAllah Malcolm x-Malik El Şahbaz)

Sizi rahatsız etmeye geldim!
Üye
*
145
konular
70
REP PUANI
Yeni Üye

May 2011
(Kayıt Tarihi)
Erkek
(Cinsiyet)
30-07-2012, Saat:09:41 PM
Kendisine yanlış yapıldığını düşünsem de büyük adamdır cübbeli hoca..
General
*
4,320
konular
1,797
REP PUANI
Yeni Üye

Jun 2012
(Kayıt Tarihi)
Erkek
(Cinsiyet)
30-07-2012, Saat:11:05 PM
forumda dönen diğer tartışmaları inceledin mi emre?
Irkçılık ideolojik bir düşünce değil, aksine psikolojik bir hastalıktır.(Şehid İnşaAllah Malcolm x-Malik El Şahbaz)

Yönetici
5,002
konular
5,092
REP PUANI
Dec 2011
(Kayıt Tarihi)
Kız
(Cinsiyet)
31-07-2012, Saat:12:17 PM
(30-07-2012, Saat:05:07 PM)karadamlalar Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İslamiForum.Net sitemizdeki linkleri görebilmek için sitemize buraya tıklayıp üye olmanız veya giriş yapmanız gerekiyor.
Sitemize üyelikler ücretsizdir!
bu videoların bir kısmını izlemiştim ve ömrümde tanımadığım dua şekillerine başlamıştım cübbeli yüzünden,elhamdülillah döndüm.

abdülaziz bayındır a her konuda katılmam,işine geldiği gibi sünneti alıp işine geldiğince reddeden sistem yanlısı değişik bir bel'amdır.ancak tevessül konusunda haklıdır,Allah'a onun güzel isimleri ile dua edilir,salih amel ile dua edilir.Allah'a yaklaştıracak başka vesile arayan sapıklığa düşmüştür.Bu zaten ehli sünnetin inancıdır.

Videoların tamamını izlemediğimden hangi ayetler-hadisler delil olarak sunuluyor bilmiyorum,yazı olarak aktarırsanız sevinirim.Ancak bugüne kadar münazara etmeye çalıştığım her sofinin getirdiği ayet-hadisler aşağı yukarı belli aklımda,neyse bakalım biri yazı olarak buraya kopyalarsa görüp ona göre cevabını veririz.Sofilerin saptırdığı ayet-hadislerin cevaplarını da vermiş oluruz bu vesileyle.

demekki bir insanı dinlemek için dört dörtlük olmasına gerek yokmuş...
bak abdülaziz bayındırı yeri geldi dinliyorsun yeri geldi dinlemiyorsun! ki bana göre abdülaziz bayındır sapığın ta kendisi.. ama ne ona nede dinleyere ne kafir nede müşrik diyebilirim...

videolardaki hadisleri ayetleri yazmaya kalkamam kusura bakma çok var çünki...
zaten birinede açıklama yapmak zorunda değilim...
General
*
4,320
konular
1,797
REP PUANI
Yeni Üye

Jun 2012
(Kayıt Tarihi)
Erkek
(Cinsiyet)
31-07-2012, Saat:12:27 PM
adam fazla hızlı gitti,delilleri gösterdikçe hiçbir şey görmemeye çalıştığını söyledi.biraz daha sakin ve yavaş olabilirdi,ancak ilmi değeri olmayan tartışmalara devam edildikçe kişiler birbirleri üzerinden ve tartıştıkları şeyler üzerinden saldırı ve savunma yaparlar.

ben cübbeliye önce de dedim şimdi de diyorum(yüzüne rahatça söyleyemedikten sonra belki bu kadar önemli değil ama..),kendisi müşriğin hasıdır.kendisini takip eden herkese aynı şeyi diyecek değilim fakat onun içinde bulunduğu şirk inançları taşımayıp da cübbeliye "müslümandır,takip ediyorum,iyidir" gibi tepkileri verecek birine "şu tip şeyleri de söylemiş,bunlarından uzak dur doğrularını al" diye nasihat etmekten fazlasını yapmam,o kişi cübbelinin söylediği-teşvik ettiği şirki kabul etmiyor-doğrulamıyorsa.

Yönetici
5,002
konular
5,092
REP PUANI
Dec 2011
(Kayıt Tarihi)
Kız
(Cinsiyet)
31-07-2012, Saat:12:29 PM
(30-07-2012, Saat:11:05 PM)karadamlalar Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İslamiForum.Net sitemizdeki linkleri görebilmek için sitemize buraya tıklayıp üye olmanız veya giriş yapmanız gerekiyor.
Sitemize üyelikler ücretsizdir!
forumda dönen diğer tartışmaları inceledin mi emre?

abdülaziz bayıdır yeri geldi dinleniyo yeri geldi dinlenmiyor ! (o nasıl işse anlamadım )

ama cübbeli hocanın dinlenmesi için dört dörtlük olması gerekiyo! mantığa bak..
General
*
4,320
konular
1,797
REP PUANI
Yeni Üye

Jun 2012
(Kayıt Tarihi)
Erkek
(Cinsiyet)
31-07-2012, Saat:12:35 PM
afitap beni de abdülazizci yaptın ya,bir şey diyemiyorum gülücük doğru olduğuna kanaat getirilen şey kimden gelmişse,kim söylemişse söylesin doğrudur.cübbelinin doğru söylediği şeyler varsa ondan da alıp sitelere,siteme eklerim.amma velakin ne yazık ki tasavvuf,tarikat,itikad gibi konularda cübbeli ile aynı tarafta değiliz.

Yönetici
5,002
konular
5,092
REP PUANI
Dec 2011
(Kayıt Tarihi)
Kız
(Cinsiyet)
31-07-2012, Saat:01:49 PM
yo Abdülazizci yapmadım seni... kendin dedin "katılıyorum arada" bu seni Abdülazizci yapmaz..
sadece Abdülaziz Bayındıra objektif bakıyorsun..
Cübbeli Hocaya ön yargılı davranıyorsun..
benim söylemek istediğim bu..

Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi