You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

.:: DeathLess ::.
RE: Bayrak Sanatı..
güzel paylasımlar reyyan saol..Kendimi milli macta gibi hissettim bi an..yuzunu gozunu boyayan insanlar Wink.
When you have Loved and you\'ve Lost SomeOne You know what it Feels like to Lose ! Nothing will Never Be The Same Again..And Life.. Has Betrayed me Once Again.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Profesör
bayrağa saygı diye bişey kalmamış Kizgin
"Ey Sevgili!..
Bir geceliğine değiş tokuş etseydik yüreğimizi,
Taşıyabilir miydin acaba bendeki seni!..
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yeni Üye
Adamların şi gücü yok, patatese bayrak çizmiş.
Degerli aynezihe Kullanicisi Mar 2009 Tarihinden Beri İmam Hatip, İslami Forum, Dini Forum, Genel Forum Üyesidir.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Acemi Üye
Fark edildi mi bilmiyorum..Aralarında türk bayrağı yok..Bizim içinde olmadığımız bir sanat değildir..
Özür dilerim varmış..
araya sıkıştırmışlar:D
<<Mizaha Meyyalim Wallahi Dertten>>
Bunu ilk beğenen sen ol.
Son Düzenleme: 23-04-2009, Saat:03:52 PM, Düzenleyen: Mikro.
&quot; HACI &quot;
ben farkettim çok sevindim...sadece bir resimde var olsun..ne güzel bayrağımızı değişik şekillerde kullanmıyorlar...bunun bilincinde olmak bu sanatı yapanlar için güzel diye düşünüyorum...sağolsnlr.....bizim bayrağımz çok değerli şekilden şekle girmemeli....
Bunu ilk beğenen sen ol.
Son Düzenleme: 23-04-2009, Saat:04:53 PM, Düzenleyen: ECRİN_ZÜLEYHA.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren İslami Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.