You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

bak sende varsın...

bak sende varsın...

Uzman
bak sende varsın...
Sıkıntı veriyordu bir pazar günü erken uyanmak!

Varsa derdin konuş!
Yoksa da sus bu daha hayırlıdır hakkında,cümlelerini çokça zikrediyor aklım ve yüreğim.
Saldırgan ve huysuzlaşan duygulara gem vuramıyorum artık.Hakimiyeti sağlamak zor gelmekteydi.Ama sabrı seçmeye VAKİT ayırmayı biliyordum.

Yanan torak acıtyor mu yüreğini,ya deniz; gökten alıp maviliğini kandırıyor mu seni?

Doğru söz duymak sevindirmekte beni.Az duyuyoruım ama buna da şükretmek aklıma sonradan geliyor ki yazık bana!Kahpe sözcükler dolaşıyor etrafımda...İğnelemeden direkt olarak yansıyor yüzlere riya.
Namertlik için bu hızlı yarışı hala aklım almıyor.Sizin aklınız alıyor mu peki?Hep aynı cevap:

-YOK!

Yok olan haya ve edebten bahsettikçe mideleri bulanıyor insanların.Artık çocukların dahi çocukları var!Düşülen durum acı vermiyor vicdanlara.Vicdanlar sorgulanamıyor artık.Söylemek dahi yasak arkadaşım yasak!

-varmıdır murat gibi düşünen kalplar yokmudur haya edeb ihya!!!
devam edelim....

Mavera diye bir şeyden bahsedelim mi?Hayır deniyor yine.Canı ve yüreği sıkılıyor çünkü.Nefsine ağır geliyor.Biliyorum hatırlatmak çok acı ama napayım elimde değil!
Gülmekten ağzı açık kalmış,kulaklarına varmış.Bu ağızlar birgün öyle açık kalacak ki bak göreceksin bir daha belkide kapanmayacak!Devam gülmelere kıs kıs...gülün ey gaflet sahipleri gülün...birbaşka bahar olmayacak gülüüüüünnnnn....

.....

Kefen renklerini de değiştirsek mi diye düşünüyor musun?Hani o da moda olur garanti.Vitrinler coşar inan bak!
Gül bakalım!..

benim ben gibi acizane düşüncelerim.....
ruhumun bedenimden sıyrıldıgı gün bedenim toprakla birleşecek.
sen yardım eyle Allah 'ım
Bunu ilk beğenen sen ol.
.
RE: bak sende varsın...
güzel bir yazı..Yazar-çizerlikle uğraşmak güzeldir..Her naif insan yazar değildir ama, çoğu yazar oldukça naiftir.
Bunu ilk beğenen sen ol.
-İKRA-
Çevresine, olup bitenlere duyarlı, kötülüklere isyan eden, ıstıraplı bir yürekten gelen cümleler...
Teşekkür ederiz muratcan.
Allahümme salli alâ seyyidina Muhammedin ve alâ âli seyyidina Muhammed
Bunu ilk beğenen sen ol.
Uzman
Bi güncel.
Zamaninda dökturmusum????????
Bunu ilk beğenen sen ol.
Uzman
Yazmk cok guzel sey.bazi anlarda etrafa konusamdiklarini yada konusupda anlatamadiklarini,bir pencere kenarinda mum isiginin kivrakligiyla kaleminin kagidini islemesi cok guzel.

Selam ve dua ila
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren İslami Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.