You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Kayıtsız
Ziyaretçi
Cvp: aşk olsun...
aşk olsuna laf eden yok ki ben geldim ona göre deyişine takıldık biraz...
kimseye karıştığımız da yok Wink ama karışmak istersekte buna sen karışamazsın.
Bunu ilk beğenen sen ol.
vampiriçe:):):)
mücahid şahin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
Kİmlğimiz ve her zamna ağzımızdan düşürmedğimiz bir kelim bnde kullandım siftah paylaşımda olsun oooo 1 taşla 5 kuşeyvallah gbi hippisinin zippisinn ağzında bunu öğrenn onuda yazarımbu tavrım riya için değil ben böyleyim ya da hoşuma gidiyor her neyse ...hepiniz faydalanın evlatlarım...

mevlevilerde askolsun tesekkur etmek anlaminda kullaniir, askolsun diyene askın nur olsun denir, buna karsılık olarak da cemalin nur olsun denir, buna karsılık da nurun ala nur olsun denir. mevlevilerde bu turde ritueller cokcadir, diyaloglar boyle surer gider...

ve bunu burada tatbik edelim de maksat hasıl olsun en azından maksadımız
olsun...

KİMSEYE KARIŞMAYIN!!!

WESSELAM...

valalsen öyle başlk açınca bz de şakasına takıldık ama kızdıysannSad
bak ağlarım heaSad
Bunu ilk beğenen sen ol.
Acemi Üye
alyazmalı evladum ben san bişey demedim ki ben sadce paylaşım için aşk olsunu paylaştım ilk olarak cümlelerimi seçerek tane tane oku bunun yanında art niyetli bişey yazmadım bu bir.ikincisi polemiğe gerek yok.demogojide yapma kimseye karıştğımız yok karışırsakta karışamazsın...bu sözü anla evvela ...bunun yanınnda hepinizin yazdıkları hoşuma gitti sağ olun...üslubumu anlamadınız heralde ...

kimseye karışmayın wesselam.

hiç misafir perver değilsin 100 üzerinden 20...
Aşk Olsun...
Bunu ilk beğenen sen ol.
Son Düzenleme: 27-06-2008, Saat:09:27 PM, Düzenleyen: mücahid şahin.
Kayıtsız
Ziyaretçi
mücahid şahin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:alyazmalı evladum ben san bişey demedim ki ben sadce paylaşım için aşk olsunu paylaştım ilk olarak cümlelerimi seçerek tane tane oku bunun yanında art niyetli bişey yazmadım bu bir.ikincisi polemiğe gerek yok.demogojide yapma kimseye karıştğımız yok karışırsakta karışamazsın...bu sözü anla evvela ...bunun yanınnda hepinizin yazdıkları hoşuma gitti sağ olun...üslubumu anlamadınız heralde ...

ilginç bir yere paylaşım yapmışsın ki yalnış anlaşılmaya vesile oldu birbirimizin üstünde hakkımız kalmaz inş. dikkatimi çeken noktalar evladım die ilginç bi hitap tarzın olması. benim demagoji yaptığımı düşünmen (öle bişey yok Wink) . benim polemiğe girdiğimi düşünmen (o hiç yok olsa böle konuşmazdım en azından karizm). karışılması gereken yerde karışması gereken kişiler karışır. kimseye karışmayın demenin nedenini anlamadım ama açıkcası pekte merak etmiorum. üslubun alışıldık gelmedi ondan olsa gerek. ama değişik kişiler ilgimi çekmiştir karizm misafir perver olmayabilirim evet ama öleim die de iddia etmiorum en azından gülücük neyse hayırlı forumlar aramıza hosgeldin tekrar.
Bunu ilk beğenen sen ol.
mücahid şahin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:alyazmalı evladum ben san bişey demedim ki ben sadce paylaşım için aşk olsunu paylaştım ilk olarak cümlelerimi seçerek tane tane oku bunun yanında art niyetli bişey yazmadım bu bir.ikincisi polemiğe gerek yok.demogojide yapma kimseye karıştğımız yok karışırsakta karışamazsın...bu sözü anla evvela ...bunun yanınnda hepinizin yazdıkları hoşuma gitti sağ olun...üslubumu anlamadınız heralde ...

müco abi valla ilk sayfada bn snei bandoyla karşıladım bana 100 üzerınden kaç verirsingülücük
Bunu ilk beğenen sen ol.
Kayıtsız
Ziyaretçi
kocaman 0 halay :sırıtık::sırıtık::sırıtık:
Bunu ilk beğenen sen ol.
Cvp: RE: aşk olsun...
mücahid şahin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:muco abi diyen abd sen kimsin? tanıyamadım

bn kübragülücük
ee bi puan vermedım amaSad
Bunu ilk beğenen sen ol.
köyün delisi
RE: aşk olsun...
sen bizim mücahit misin gülücük
PEAH!

“Somali'de, 90 günde, 29.000'den fazla çocuk açlıktan öldü. Mübarek Ramazan ayında son altmış yılın en büyük kuraklığını yaşayan Afrika ülkelerine 5 TL. yardım etmek için bir kısa mesaj atabilirsiniz:

Afrika yaz 5601 (Türkiye Diyanet Vakfı)
Afrika yaz 2868 (Türk Kızılayı)
Afrika yaz 3072 (İHH- İnsan Hak ve Hürriyetleri İnsani Yardım Vakfı)..
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren İslami Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.