You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Allame reloaded hani matrix reloaded gibin bir şey

Allame reloaded hani matrix reloaded gibin bir şey

General
RE: Allame reloaded hani matrix reloaded gibin bir şey
Ya ben bu linke tıkladım da turandursun ateistlerin yoğun olduğu değil zaten ateist sitesi hala yaşıyor mu merak ettim.

Pek çok ergen özenti ateisti barındırdığı gibi ciddi kaliteli ateist kişiler de var yalnız orada.
O siteyi ciddi takip etmişliğim vardır. Bir -iki Müslüman kardeş dışında başka da onlarla tartışabilecek bilgi birikimli Müslüman da görmedim.

Mahlasınız orada alleme miydi ?
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yönetici
İsraile karşı ne operasyonu yaptınız? Madem gizli işler peşindesiniz ne diye kendinizi ifşa ediyorsunuz? RTE yi nasıl durduracaksınız? Ne gibi vasıflara sahip birini arıyorsunuz? Net de gizli işler yapabilecek güvenilir birilerini bulmak mümkün olabilir mi?

Seni tanımadığım için bu soruların cevabını merak ettim doğrusu.
Diğerleri iyi vatandaş, İslam iyi insan yetiştirmeyi amaçlar.

Herkes aynı fikirdeyse,
hiç kimse yeterince
düşünmüyor demektir.
Mevlana
Bunu ilk beğenen sen ol.
Cezalı Üye
Ben insanların merağını gidermek amacıyla burada değilim. "Yönetici" bahsettiğim yorumu görüp silmemiş olduğu için bilmeniz gerekmeyen bilgiyi öğrenmiş bulunmaktasınız. "akkında bilgin olmayan şeyin ardına düşme..."
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren İslami Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.