You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

ALLAH'tan Başka Kanun Koyucu Yoktur

ALLAH'tan Başka Kanun Koyucu Yoktur

General
RE: ALLAH'tan Başka Kanun Koyucu Yoktur
taha taassup dediğimiz şey bu oluyor işte.seyyid kutub hakkındaki asılsız iftiraların neler olduğunu açıkladık yazıda,masoncu diyorsun neye dayanarak bilmiyorum.Allah yolunda mücadele etmiş,tağuta karşı diz çökmemiş bir adama TAĞUTUN TA KENDİSİ HAKİKAT YAYINLARI VE İHLASÇI ŞEYH-ŞIHLARLA sapık damgası vurmaya kalkıyorsun.elhamdülillah kuran ve sünnetten başka mutlak kabul edeceğim bir şey yoktur ve seyyid kutub hataları olabileceği gibi tağuta karşı mücadelede örnek bir insandır.
Irkçılık ideolojik bir düşünce değil, aksine psikolojik bir hastalıktır.(Şehid İnşaAllah Malcolm x-Malik El Şahbaz)

Sizi rahatsız etmeye geldim!
Bunu ilk beğenen sen ol.
General
onlara şu an burda bir şey demiş miyiz?iyiliklerini kabul etmiyorum ama seyyid kutub onlardan iyi olduğunda ne olacak?kötü olunca ne değişecek?itikadımız kişilerin üzerine mi kurulu,esasların üzerine mi?
Irkçılık ideolojik bir düşünce değil, aksine psikolojik bir hastalıktır.(Şehid İnşaAllah Malcolm x-Malik El Şahbaz)

Bunu ilk beğenen sen ol.
General
objektif yaklaştığımda saydığın alimlerin kitaplarında şirk dolu sözler görüyorum.başkalarının yorumlarına bakmadan,direk kendim o kitapları okuduğumda bunu diyebiliyorum.kurulu esaslar tevhid ve sünnettir,bu esaslara ise saydığın "alim"lerin kitaplarında ters onca şey var.imkan buldukça hepsinden parçaların olduğu bir yazı aktarayım.

seyyid kutub kendisinin önceden cahili bir hayat yaşadığını kabul ediyor,ama kendisine iftira atıldığı gibi o bir sosyalist falan değil.fizilal-il kuran tefsiri ve yoldaki işaretler kitabından hala faydalanırım,modern cahiliye yaşantısında muvahhid müslümanın göstermesi gereken duruşu hem kitabında açıklamış,hem de kendisi o duruş ile o yolda şehid olmuştur.iftiralardan önce yoldaki işaretler kitabını objektif bir şekilde oku,kimsenin laflarıyla değil.ben kimsenin laflarına bakmadan mesnevi,mektubat gibi eserleri okuduğumda kendimde bir değişiklik görmedim.o kitaptaki şirk ve hatalı olan şeyleri bir kez daha teyid ettim sadece.

Bunu ilk beğenen sen ol.
Profesör
bende aynı sekılde seyyıd kutup un kıtablarında sunnete ve tevhıde uymayan seyler okudum,gordum.
dıger bahsettıgım alımlerın kıtapları bana daha cazıp ve ornek alınası geldıgı ıcın de onların yazdıklarını okuyorum ve faydalanıyorum.
kıtapları,faydalanmak ıcın okursan faydasını gorursun.acaba ıcınde ne gıbı yalnıs seyler var dıye okumaya kalkarsan da aradıgını muhakkak bulursun.
herseyden ote Allah ı peygamberı oven ıslamı anlatan bırcok sey var mesnevı de mektubatta. eger bunları da goremedıysen ınancını bır daha gozden gecır kardesım...vesselam..
.
Bunu ilk beğenen sen ol.
General
seyyid kutub un tevhide ve sünnete ters düştüğünü iddia ettiğin yerlerini getirebilir misin?doğru mu yanlış mı görelim,Allah'ı peygamberi övüp anlatan şeyler olabilir fakat içindeki diğer pislikleri göz ardı edemeyeceğimiz kitaplar bunlar.evimde annemin babamın karşısında okuyamayacağım cinsel fantezileri kitabını okuyarak mı Allah aşkını anlayacağız?

seyyid kutub hakkında tevhid ve sünnete ters düşen yazı-alıntı getir aksi takdirde iftira olacak bu dediğin hakikat kitabevi nin yaptğı gibi.

Bunu ilk beğenen sen ol.
Profesör
sana gore cınsel fantazı bana gore ıslamın kendısıgülücük
ıstedıgın sey forumda mevcut.arama yaparsan bulabılırsın.
.
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren İslami Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.