You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Rüyada Hz.İsa heykeli görmek?

Yeni Üye
Selâmün aleyküm dostlar ben forumda yeniyim bir konuda sizlerin yardımınıza ve fikirlerinize ihtiyacım var .
Ben Geçenlerde gece vakti abdestimi alip zikrime başladım ve duamı edip uyudum ve bir rüya gördüm.
Rüyada etrafımı yem yeşil bitkilerim kapladıği bir alandayım ve beyaz ve yeşil tonları hakim, sonra önümde bem beyaz bir at beliriveeiyor bu atın üstünden inen kişi uzun beyaz saçı ve sakalı olan ortalama 60 lı yaşlarda kahverengi deri,kadife gibi tüm belden yukarı bedenini saran kıyafet giyiyor , ve atından inip bana doğru dönüyor, ben o an hissettiğim o kişinin bana yardıma geldiği yönünde ama bana bakışı yüz ifadesi sanki senden çok haz almıyorum der gibi( gerçi ben bile bazen kendimi işledigim bazı gunahlardan yadirgiyorum) Bundan sonra rüyanın geri kalanında kendimi evimde camın kenarında buluyorum ve gök yüzüne bakıyorum öyle bir manzara var hayal gücünün ötesinde bulutların yanında ufacık kaldığı devasa bir insan heykeli hz isa heykellerine çok benzer kolları yana doğru açık avuç içleri yukarı bakıyor , heykelin belden aşağısı yok ama yüzüne baktigimda sanki heykel degilde canlı kanlı bir varlık yaşıyor gibi ama gram kımıldamıyor . Bu rüya beni çok etkiledi lütfen fikirlerinizi benimle paylaşın. Hepinizden ALLAH razı olsun dostlar
Bunu ilk beğenen sen ol.
Son Düzenleme: 29-08-2019, Saat:04:20 AM, Düzenleyen: Eren10.
Yönetici
RE: Rüyada Hz.İsa heykeli görmek?
Aleykümselam.

Allah hayra çıkarsın, inşallah.
Diğerleri iyi vatandaş, İslam iyi insan yetiştirmeyi amaçlar.

Herkes aynı fikirdeyse,
hiç kimse yeterince
düşünmüyor demektir.
Mevlana
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren İslami Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.