You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Islam'da recm var mı?

Islam'da recm var mı?

Profesör
RE: Islam'da recm var mı?
antimatter, burda istediğin gibi dalga geçemezsin! böyle devam edersen yasaklanırsın, haddini bil!
Göz sayesinde görüyor olsaydın gece uyurken rüya göremezdin.
Demek ki görmüyorsun, sana gösteriliyor.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Cezalı Üye
Kehf/75-'Ben sana, yaptığım işlere dayanamazsın demedim mi?' dedi.
Kehf/76
Musa: Eğer, (Hızıra, mana adamına) şöyle dedi, bundan sonra sana bir şey sorarsam artık benimle yolculuk yapma. Hakikaten benim mazeretim kalmadı, yani bütün mazeretlerin sonuna geldim, diyecek bir şeyim kalmadı.
Kehf/77
Yine yola koyuldular. Nihayet bir şehir halkına varıp onlardan yiyecek istediler. Halk onları konuk etmek istemedi. Derken orada yıkılmaya yüz tutmuş bir duvar gördüler. Adam hemen o duvarı doğrulttu. Mûsâ, “İsteseydin bu iş için bir karşılık alırdın” dedi.
Kehf/77
Hızır, “İşte bu birbirimizden ayrılmamızın sebebidir” dedi. “Şimdi sana sabredemediğin şeylerin içyüzünü anlatacağım.”

doğru cevap budur bence
Bunu ilk beğenen sen ol.
Profesör
bildiğiniz soruyu neden sorup duruyorsunuz!
Göz sayesinde görüyor olsaydın gece uyurken rüya göremezdin.
Demek ki görmüyorsun, sana gösteriliyor.
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren İslami Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.