You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Forumda İlk Hangi Üye Dikkatinizi çekmişti?

Kayıtsız
Ziyaretçi
Evet Arkadaşlar İlk Bu Foruma üye oldugunuz' da Hangi üye Dikkatimizi çekmişti Buyrun Dinleyelim sizleri

benim atmaca çekmişti zaten ilk geldiğimde sitede üyede yoktu bi ben reyyan serhat ekrem vardıkahkahakahkaha
Bunu ilk beğenen sen ol.
>295457<
Cvp: Forumda İlk Hangi Üye Dikkatinizi çekmişti?
SAHRA Adlı Kullanıcıdan Alıntı:benim atmaca çekmişti zaten ilk geldiğimde sitede üyede yoktu bi ben reyyan serhat ekrem vardıkahkahakahkaha

kahkahakahkaha

bende geldiğimde kimse yoktu sizler vardınız sadeceTongue
...Aç sineni açabildiğin kadar ummanlar gibi olsun, inançla geril insana sevgi duy, kalmasın alaka duymadığın ve el uzatmadığın bir mahzun gönül...

Bunu ilk beğenen sen ol.
Kıdemli Üye
RE: Forumda İlk Hangi Üye Dikkatinizi çekmişti?
HATIRLAMIYORUMdüşünüyorum:Tongue

KULA KUL OLMAK İÇİN ATILMADIK MEYDANA,

BİZ YANLIZ HAKİKATE,HAKK'A SECDE EDERİZ!

NASIL GİRDİYSE DAVA SAHİPLERİ ZİNDANA,

BİLSİN Kİ KAHPE DEVİR BİZDE ÖYLE GİRERİZ!...
Bunu ilk beğenen sen ol.
vampiriçe:):):)
sevim zeynep ablam valla rengi maviydi ya o yuzden yok yok önce serhat çnk onun rengi ilk pembeydigülücük hemen panele dalıp sormuştum hatta iyi hatırldım heagülücük
Bunu ilk beğenen sen ol.
kimya-yı saadet
Bn bu siteye üye olalı 1 sene oldu be nerdeyse..
Bn geldiğimde üye yoktu doğru düzgün... Nasıl üy olduğumuda hatırlamıyorum ki..
Şeyda nur üye ol diyodu.. Gerçi googleden kendimde raslamıştım ama..
Yani kısacası hatırlamıyomgülücük
"Arsadaki odun yığınının gizli bir köşesinde tek bir kıvılcım noktasıyız biz."

elhmdülillah anladin
Bunu ilk beğenen sen ol.
Administrator
ben geldiğimde sadece kendim vardım yine cevap veremeyeceğim bir konu maalesefgülücük
siteyi aktif tutmam gerekiyordu da ondan aysesena bak şimdi hiç sesim çıkıyormugülücük
Bunu ilk beğenen sen ol.
Kayıtsız
Ziyaretçi
benimde dikkatimi çeken olmadı ekrem çok yalvardı gel üye ol diye bende dayanamadım napim TongueTongue
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren İslami Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.