You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Cezalı Üye
Cerrahi tekkesi
İstanbul cerrahi tekkesine gittim. Ömer Tuğrul inançer oradaydı şeyhiymiş oranın. Girdim içeri bir asker selamı verdim. Huu dedi. Sonra sigara paketini çıkardı . İçerde içmek yasak değil mi efendim dedim. Ona bakarsan biz zaten yastayız dedi. Peki efendim bari sigaranızı yakayım dedim. Çakmağımı çıkardım bastım ateşe. Yandı sigara. Ben de içebilir miyim dedim. İç sana serbest sevdim seni dedi. Çıkardım bi sigara efendim dedim külü nereye atıcam. Verin şuna bi küllük dedi. Verdiler bir küllük. Bugünkü sohbetimiz ilahlık ve firavun dedi:

Dervişlik öyle bir şeydir ki taklidi bile adam eder dedi. Firavun diyordu ki bu Musa nasıl bir şey yani birinci gelmiş diye soruyordu dedi . Musa kimseden korkmadığı için bir numaraydı dedi. Şey budur zekilikle olmaz. Kimseden korkmamala olur topu topu hepsi bu dedi. Benim şeyh olmam da bu. Güçlü olan ayakta kalır kural budur dedi. Sonra Cem Yılmaz geldi. Osmanlı lokumları dağıttı. Zikir çektik dağıldık.
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren İslami Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.