You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Hayırda yarışalım

Hayırda yarışalım

قید آزادی
RE: Hayırda yarışalım
Bendeniz için ideal olan tokat =) yozgat olmaz . Meyve ve su içmede fazla tembelim ya . Ramazan kapıda Allah güzel geçirmek nasıp etsin cümlemize
لَمْ اَكُنْ بِدُعَٓائِكَ رَبِّ شَقِيًّ
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yönetici
Amin. Ramazandan istifade etmek nasip olsun inşallah.
Diğerleri iyi vatandaş, İslam iyi insan yetiştirmeyi amaçlar.

Herkes aynı fikirdeyse,
hiç kimse yeterince
düşünmüyor demektir.
Mevlana
Bunu ilk beğenen sen ol.
قید آزادی
Aaaa buraya yazacaktım oructan meydana yazmışım =) görevler firesiz dewam ediyor, irade terbiyesi ne güzel bi duygu ya ,çok şükür
Bunu ilk beğenen sen ol.
قید آزادی
Yahu yanarım yanarım kimseyi gaza getiremedin ona yanarım halbu ki gaza gelen kendine kazanırdı, bi gaza gelen benim galiba ya da gizli yapıyor millet ilmin zekâtı paylaşmaktır kıskanın 11.cüzdeyim =))) hedef bugun baslamakti ramazan sonuna bi daha bitirmekti hedefin 10 cüz önündeyim çok şükür
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yönetici
İlmin zekatı aldığın ilmi aktarmandır diye biliyorum ben gülücük
Benim sadece hatim olarak sekiz hatim olacak inşallah Ramazan bittiğinde.
Sabret,    Şükret,    Seyret...
Bunu ilk beğenen sen ol.
Son Düzenleme: 09-05-2020, Saat:02:00 AM, Düzenleyen: afitap.
قید آزادی
Aktarmak paylaşmak aynı zaten =) 8 mi masallah bi cüzü 8 defa mı okuyorsun nasıl oluyor o ,yıllık mı hesapladın yoksa =)
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yönetici
Bilmeyene öğretmekteki aktarmayı kast ediyorum gülücük
Senin teşvik amaçlı paylaşmanda güzel tabi gülücük
Yok yıllık değil Ramazanlık, malum bu Ramazan sadece evde olmamızın bu konuda avantajı oldu.
Sabret,    Şükret,    Seyret...
Bunu ilk beğenen sen ol.
قید آزادی
Oo maaşallah, sanal alemde aktarım bireyin iradesiyle almak istediği kadardır. Reelde bu vacip zaten illaki musliman olarak yapmalıyız. Bencagiz bi yandan okuduğum için (sağlık yönetimi) dersler ağır senin kadar okuyamam =) Allah kabul etsin.
Bunu ilk beğenen sen ol.
قید آزادی
Ramazanın son on günün de kadir gecesini arayin diyor Resul.. itikâfa girelim evimizin bi köşesini mescid edelim.. dua ile ...
Bunu ilk beğenen sen ol.
Acemi Üye
Cvp: Hayırda yarışalım
Sessizlik kendine hedef belirleyip tamamlaman cok guzel gercekten imrendim benimde hatimim 8 cuz kaldi insAllah tamamlarim. Dersler telefona gecince cok yogunum hep elim telefonda kitap filan okuyamiyorum, Bide arkadasim hosuna giden kitaplarini paylasirmisin uzun zamandir dini kitaplar okuyamiyorum kendi bransima yogunlasmistim.
simdiden tesekkurler gülücük
Düşünsene, imtihanlar bitmiş, amel defterin sağından verilmiş ve bir ses duymuşsun; 
`Vedhulii Cennetii.. `Girin Cennetime.. (Fecr 30.)
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren İslami Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.