You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

ruyama bir bakar misiniz cok ciddi kotu donemdeyim

Yeni Üye
Selamın aleykum herkese hayırlı günler dilerim insallah. ben esimden bosaniyorum 4 aydir ayriyiz , cok severek ayriliyoruz. sebebi ise kayınvalidemin kızını her gun yanında olmasını istemesi , bagliligi. benimde buna karsi cikmam duzenli olmak istememdi simdi bizi ayiriyorlar ve ben 4 aydir her gun goz yasi dokuyorum yemeden icmeden kesildim uygu uyuyamiyorum rabbim kimsenin basina vermesin. Bugun benim dogum gunum dun gece yine aglayip uyudum ve bir ruya gordum sanki gercekmis gibiydi.

Ruyamda kayınvalidemlerin evine gidiyorum herkes evdeydi karicimi gordum sarildim kokladim sonra kayınpederim bana '' işe gidiyorum geldiğimde herseyi konusacagiz'' dedi , daha sonra evde herkes gitti sadece kayınvalidem kaldı , bir anda kendi annemin suretine donustu ve bana kagıt kalem getir dedi. Kırmızı kalemle kalp seklinde bir dua yazdı bakmak istedim bana gostermedi ama gordum biraz olsa. sonra bana 2 tane dua söyledi bunları oku bakalım dedi. Ben duaları bilmiyorum ama hayal meyal hatırlıyorum , duaların başında besmele çektim ve annemle birlikte tekrar ettim , sonra pencereden baktım 2 ya da 3 yola ayrılan dere gordum su öyle hızlı gidiyorduki anlatamam , sonra uyandım. Sizden güzel yorumlarınızı bekliyorum Allahın selamı uzerinize olsun
Bunu ilk beğenen sen ol.
General
RE: ruyama bir bakar misiniz cok ciddi kotu donemdeyim
insanlar hayatta yaşadıkları düşünceler ile uyurkende savaşır gülücük

rüya yorumu herkes yapamaz...

ALLAH hayırlısını versin...rüyanızdan sadece şu çıkarabilir ... su akar yolunu bulur bırakın ..siz yapılması gerekeni yaptı iseniz gerisi tevekküldür..

ayrıca bir eş sadece ailesi için evliliğini yıkıyorsa..ailesine o benim kocam ben evimi bozmam diyemiyorsa...anlattığınız kadar masum değil demek ki yaşananlar...
Bunu ilk beğenen sen ol.
Son Düzenleme: 05-10-2016, Saat:09:10 AM, Düzenleyen: Noyan.
Forumcu
Birincisi, iki atanın da hakkı birdir. Kendi anne ve babanız size ne ise, eşinizin anne, babası da aynı mesabededir.

İkincisi, Hacı Bektaşi Veli hazretlerine sormuşlar; "Gönül nedir".? diye..!

"İncitmemek, incinmemektir" buyurmuşlar.

Rüyanızın etkisinde kalmayın ve her önünüze gelene rüyanızı anlatıp, yorum yaptırtmayın. Şahıslara yaptırdığınız her bir yorumu, o kimsenin lisanından dökülen her bir kelamı yaşamak zorunda kalabilirsiniz.

Bu minval üzere düşünün ve kararınızı verin.

Bunu ilk beğenen sen ol.
Yeni Üye
Sanırım bilinçaltı olarak gormussun ama rahmani ise 3 yoldan ikisi birlesiyorsa iyidir birlesmiyorsa kötüdür
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren İslami Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.