You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

TEFRİCİYE TAYFASI BURAYA

TEFRİCİYE TAYFASI BURAYA

Kayıtsız
Ziyaretçi
TEFRİCİYE TAYFASI BURAYA
İSTEK ÜZERİNE TEFRİCİYE BAŞLIĞI AÇILDI
Bunu ilk beğenen sen ol.
Son Düzenleme: 04-06-2008, Saat:06:49 PM, Düzenleyen: zehra.
>295457<
Cvp: TEFİCİYE TAYFASI BURAYA
ay çok sevindim.hadi hayırlı olsun inşallah.en kısa zamanda başlıyalım inş.
...Aç sineni açabildiğin kadar ummanlar gibi olsun, inançla geril insana sevgi duy, kalmasın alaka duymadığın ve el uzatmadığın bir mahzun gönül...

Bunu ilk beğenen sen ol.
başladık bile zehracım papatyam iyiSmile

hadi bacılar nerde kalmıştık devam edelim

tabi yeni katılmak isteyen kardeşleirmizde olursa hep başımızla beraber

İmamı Kurtubî Hazretleri şöyle buyurmuş: "Bir kimse, çok önemli bir işinin veya önemli bir dileğinin gerçekleşmesini, ya da üzerinde devam edip duran büyük bir belanın üzerinden çekilip gitmesi (kalkması) için "Salât-i Tefriciye"yi (4444) defa okuyup, bu mübarek Salâtü Selâm ile Yüce Peygamberimizi vesile edinse, hiç şüphe ve tereddüt yoktur ki, Yüce Allah, okulunun istek ve muradının olması için hayırlı bir sebeb yaratır ve ona muradını verir."

"Allâhumme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ Seyyidinâ Muhammedinillezî tenhallü bihil ukadü ve tenfericu bihil-kürebü ve tukdâ bihil-havâicu ve tünâlü bihir-reğâibü ve hüsnül-havâtimi ve yustaskal ğamâmu bivechihil Kerîm ve alâ âlihî ve sahbihi fî külli lemhatin ve nefesin bi adedi külli ma'lûmin lek."

"Allahım! Bizim Efendimiz Muhammed'e (sav) kusursuz bir salât ve rahmet, mükemmel bir selâm ve selâmet vermeni diliyoruz. O Peygamber ki, onun hürmetine düğümler çözülür, sıkıntılar ve belalar onun hürmetine açılıp dağılır, hacet ve ihtiyaçlar onun hürmetine yerine getirilir. Maksatlara O'nun hürmetine ulaşılır, güzel sonuçlar O'nun hürmetine elde edilir. O'nun şerefli yüzü hürmetine bulutlardaki yağmur istenilir, Allah'ım, onun ehl-i beytine, ashabına da her göz kırpacak kadar zamanda (her an, saniye) her nefes alacak zamanda sana malum olan varlıklar sayısınca salât et."
"rosegul giderayak işlerim var bitirilecek,
giderayak.
ceylanı kurtardım avcının elinden
ama daha baygın yatar ayılamadı.
kopardım portakalı dalından
ama kabuğu soyulamadı.
oldum yıldızlarla haşır neşir
ama sayısı bir tamam sayılamadı.
SEVDALARA DOYULAMADI...rosegul
Bunu ilk beğenen sen ol.
Son Düzenleme: 25-04-2008, Saat:07:32 PM, Düzenleyen: Nizam-ül Mülk.
EN SON ALDIĞIMIZ TAZE BEYATLARA GÖRE

TEFİRİCİYE TAYFAMIZIN ELEMANLARI ŞÖYLE

1. SEVİM ZEYNEP 1500 TEFİRİCİYE

2. ZEHRA 600

3. ZÜLCENAHEYN 300

4. ESRA 44

5. SİMAYIM 400

6. ASUMAN 1000

7.EZELİSILA 600

VE BU HAFTA 21- 28 NİSAN HAFTASI ESRA KARDEŞİMİZ İÇİN OKUYORUZ TEFRİCİYEMİZİ İNŞAALLAH

PAYLAŞIM YUKARIDA

DEVAMINDAKİ PROGRAMIMIZ ŞÖYLE

28 NİSAN-4 MAYIS HAFTASI SİMAYIM KARDEŞİMİZ İÇİN

4-11 MAYIS HAFTASI ASUMAN KARDEŞİMİZ İÇİN

11-18 MAYIS HAFTASI SEVİM ZEYNEP İÇİN

18-25 MAYIS HAFTASI ZÜLCENAHEYN KARDEŞİMİZ İÇİN

25 MAYIS - 2 HAZİRAN HAFTASI ZEHRA KARDEŞİMİZ İÇİN

2 -9 HAZİRAN HAFTASI EZELİSILA KARDEŞİMİZ İÇİN OKUYACAĞIZ İNŞAALLAH...

HAYDİ HAYIRLI OLA...

KATILIMLARI BEKLERİZ...
"rosegul giderayak işlerim var bitirilecek,
giderayak.
ceylanı kurtardım avcının elinden
ama daha baygın yatar ayılamadı.
kopardım portakalı dalından
ama kabuğu soyulamadı.
oldum yıldızlarla haşır neşir
ama sayısı bir tamam sayılamadı.
SEVDALARA DOYULAMADI...rosegul
Bunu ilk beğenen sen ol.
Son Düzenleme: 21-04-2008, Saat:12:49 AM, Düzenleyen: Nizam-ül Mülk.
Acemi Üye
Esselamü Aleyküm Ve Rahmetullahi ve Berakatü
bensiz tefriciye okursunuz demek neyseki çok geç kaşmamışım sevim ablam benden burdada kurtulamadın hadi hayırl olsun iyiSmile
listeye hemen ekleyin benide ...malum ben nete bu sıralar çok giremiyorumüzgün ama bi yolla ulaşırım Allah ın izniyle...Allaha emanet olun saliha...bye
Kör Cehalet Çirkefleştirir İnsanları,
Suskunluğum Aseletimdir
Her Lafa Verecek Cevabım Var
Lakin ;Bir Lafa Bakarım "Laf mı " diye
Birde Söyleyene Bakarım"Adam mı"diye...

.SALİHA.
Bunu ilk beğenen sen ol.
...DeRsAaDeT...
ruşeym Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Esselamü Aleyküm Ve Rahmetullahi ve Berakatü
bensiz tefriciye okursunuz demek neyseki çok geç kaşmamışım sevim ablam benden burdada kurtulamadın hadi hayırl olsun iyiSmile
listeye hemen ekleyin benide ...malum ben nete bu sıralar çok giremiyorumüzgün ama bi yolla ulaşırım Allah ın izniyle...Allaha emanet olun saliha...bye

vayy saliha senmisin sensiz olur mu canim ya hemen ekler seni merak etme sen tayfamizin müdavimisin canim Allah razi oılsunWink
Bunu ilk beğenen sen ol.
Üye
ABLACIM NE İYİ ETMİŞSİN VALLA TAYFAMIZ DAĞILIYOR DİYE ÜZÜLMEYE BAŞLAMIŞTIM. PEKİ AMA SİTEDEKİ TAYFA NE OLACAK. ORDAKİNİ DURDURUYORUZ SANIRIM. BURDA DEVAM İNŞALLAH GERÇİ BURDADA HERKES VAR YANİ BİR KAYBIMIZ OLMAMIŞ TAMAM BEN OKUMAYA BAŞLIYORUM. HAİ HAYIRLI UĞURLU OLSUN İNŞALLAH.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Acemi Üye
yeniden tefriceye okumaya başlamamıza çok sevindim valla hadi hayırlı olsun arkadaşlar dilimize kuvvet ALLAH ŞİMDİDEN ÇEKTİKLERİMİZİ KABUL ETSİN İNŞAALLAH.gülücük
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren İslami Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.