You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Yaz ne geliyorsa içinden 5

Yaz ne geliyorsa içinden 5

-İKRA-
RE: Yaz ne geliyorsa içinden 5
Allahümme salli alâ seyyidina Muhammedin ve alâ âli seyyidina Muhammed
Bunu ilk beğenen sen ol.
Profesör
Ümitvar olunuz kardeşimgülücük bir avuç kandırılmış insan er yada geç hakikati anlayacak ve o mürted saflardn ayrılacaktır..geride kalan ermeni, zerdüşt,İsrail piyonu onlarda emellerine ulaşamayacak Allah taraftarları müslümanlar bırakmayacak inş gülücük

[Resim: avatar_1657.gif]

Bırak ey biçare feryadı belâdan kıl tevekkül
Zira feryat belâ ender hatâ ender belâdır bil
Eğer belâ vereni buldunsa, safâ ender atâ ender belâdır bil
Eğer bulmazsan bütün dünya cefâ ender fenâ ender belâdır bil
Bunu ilk beğenen sen ol.
pejmurde
Teşekkür ederiz Gül-i Cennet çok güzel özetlemişsin ..fakat bunları anlayabilecegini sanmıyorum. En basta Bir şehit yakını olarak by adamın mesajlarına tahammul edemiyorum ..açıkca goruluyorki bu Adam rengini belli etti..
Bunu ilk beğenen sen ol.
Uzman
İnternette bazı videolar görüyorum. Yok askere kimlik sormalar, korkaksın demeler... Sivil giyimli adamlar askerlere taş atıyor. Vurursan da sivil halka vurmuş oluyorsun. Ya Kürt değil isterse Orta Asya'dan gelmiş bildiğin atalarımız gibi çekik gözlü Türk askere taş atsın onun layığı alnının ortasından vurulmaktır. Valla işin tuhaf tarafı da şu zamana kadar ne kadar Kürt tanıdıysam hepsi de on numara insanlardı. İnşallah bu kandırılanlar gerçekten bir avuçtur ve hepsi kendi kanında boğulur. Amin.
Bunu ilk beğenen sen ol.
General
Ahh… İncinmişliklerimizi yalandan bir umursamazlıkla kapatmaya çalışıyoruz.

Her sabah aynada gördüğüm şu: Yüzümde senden uzakta geçen zamanın yorduğu bir gülümseme. Ancak yine de gülümseme diyor evden çıkıp hayata karışıyorum.

Son zamanlarda okuduğum en sıcak, en heyecanlı bir cümleyle son veriyorum mektubuma: “Seni kurtaracağım. Sonra beraber dünyayı kurtaracağız!”
i.çolak
Bunu ilk beğenen sen ol.
Hüküm Allah'ındır
Size ziyana uğrayanları haber vereyim mi?iyi işler yaptıklarını zannettikleri halde, dünya hayatında çabaları boşa gidenlerdir.
Kehf 103-104
Her türlü Tağutu,Şirki ve Küfrü öyle bir reddedeceksin ki
Cahiller,Müşrikler ve Kafirler sana Harici diyecekler .!
Bunu ilk beğenen sen ol.
General
Talebesi Bediüzzaman'a sorar:
-Üstadım, herşeyi kaybettik, ne yapacağız?
Üstad cevap verir :
- Çay koy Keçeli, yeniden başlayacağız..!
Bunu ilk beğenen sen ol.
General
Dinle, yoksa dilin seni sağır eder,
Yüzleş, yoksa kalbin seni esir eder,
Anla, yoksa zihnin seni deli eder..
Kızılderili Atasözü
Bunu ilk beğenen sen ol.
General
Başkalarının yanlışları ve kötülükleriyle uğraşarak ruhunu karartma, düzeltilmesi gereken tek insan kendinsin..
R.W. Emerson
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren İslami Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.