You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Vehhabilik(okumalısınız bence)

Vehhabilik(okumalısınız bence)

köyün delisi
RE: Vehhabilik(okumalısınız bence)
edebi senden öğrenecek değilim..sizleri de gerçek hayatta tanımama inan hiç gerek yok..fikirlerinizde değilim..yani karşıyım yahut yandaşım diye bi açıklama yapmıyorum..zaten bu kimseyi ilgilendirmez..ama uslubunuz kusuyra bakma ama çok iğrenç..tiye alınmayı kendiniz istiyosunuz..ha bu şekilde neden davrandığınızı da iyi biliyorum..psikoloji okudum ben..neyse..sizi evvelinde allaha ahirinde türk hekimlerine emanet ediyorum..
Bunu ilk beğenen sen ol.
Acemi Üye
Bu forumda senin ve yusuftelli39'n yazılarını okuyunca, bir müslümanın islamdaki "tevazu" mevzuunu tekrar okuması gerektiğine karar verdim. Kibir, gurur ve büyüklenme. Ben şuyum ben buyum ve en sonda psikoloji okudum(yani seni ezerim psikolojisi).

Bak gribal enfeksiyon, benim uslubum dan önce kendi uslubunuzu bir gözden geçirin, eğer iğrenç ifadenizden kastınız "yarılmak" ise bu benim değil sizin ifadeniz. Kastınız "tiye almak" ise bunu ben değil "sen" çok daha güzel yapıyorsun.
Degerli rizhy Kullanicisi Feb 2009 Tarihinden Beri İmam Hatip, İslami Forum, Dini Forum, Genel Forum Üyesidir.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Son Düzenleme: 02-04-2009, Saat:02:47 PM, Düzenleyen: rizhy.
Profesör
yazdıgım herseyın ama herseyın arkasındayım.islam dınınde delıl aramaya gerek yok.zaten gereklı delıller gereklı kıtaplarda yazıyor.benım ıstemedıgın kadar delılım var.istemedıgın kadar.ama sız cok bıldıgınız için bunlarada ınanmazsınız.foruma gırıp bıraz arastırısan zaten paylasımlarda da bu delılı gorebılırsın acık ve net olarak.sen ıyı tanıyosan protrek ı onla devam et.elestırılere her zaman acıgım.her ınsan kıbırlıdır bıraz ve ınsanım bende.abartırım bıraz o benım problemım hesabını da ben verecegım.tesekkur ederım uyardıgın için.tamam mı canım kardesım.allahaemanet ol
.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Acemi Üye
Öncelikle "islam dınınde delıl aramaya gerek yok.zaten gereklı delıller gereklı kıtaplarda yazıyor." demişsin tamam da ben senden delil getirmeni istedim, bu uslup hiçte islami bir uslup değil. İslam dininde delil aramaya gerek var. Her söylenilene inanmamak gerek ve delilini bilip ona göre inanamak gerek. Bu arada ben çok bilmiyorum bunu iddia eden sensin ben değil... Delillerini hala bekliyorum yusuftelli39...

gribal enfeksiyon, edebi ben sana öğreteyim demedim zaten sadece edebi öğren dedim, nerden veya kimden öğrenirsen öğren. Beni türk hekimlerine havale etmişsin eyvallah ama bende sizi Allaha havele ediyorum...
Degerli rizhy Kullanicisi Feb 2009 Tarihinden Beri İmam Hatip, İslami Forum, Dini Forum, Genel Forum Üyesidir.
Bunu ilk beğenen sen ol.
köyün delisi
emeli meyylii vefaa senden de var bende de vaarr
hevesii ıyşu sefaaa sende de vaar bende de vaar
zail olmaz dili aşüftemiziiin sevdaasıı
hevesii ıyşu sefaa sende de vaar bende de vaarr SmileSmile
Bunu ilk beğenen sen ol.
Acemi Üye
Hayret, burada kimse sorulan ve istenilen cevabı vermemekte sanki ısrar ediyor. Eğer verecek cevabınız yoksa bu söyleyebilirsiniz yok varsa bunu söylemek boynunuzun borcudur. Benim yazdıklarıma şiirle (ve bu şiiri çok kimsenin anladığını sanmıyorum ve buda bir kibirliliktir yani ben çok biliyorum, bak ne şiirler yazıyorum edasıdır) cevap verme varsa islami delilini sun...

ELİFLAMRA kardeşim, neye kafanın karıştığını sorabilirmiyim...
Bunu ilk beğenen sen ol.
((Meksikalı))
vahhabilikle ilgili int. ten okuyorum bişeyler ama bir tane olumlu bir şey yok net bişeyler söyleyin de anlayalım nasıl anlamak gerek vahhabiliği
Bunu ilk beğenen sen ol.
Acemi Üye
ELİFLAMRA, eğer sorunda samimi isen 6. mesaja bakabilirsin, kardeş güzelce açıklamış... BU arada ben Vahhabi değilim onuda belirteyim yanlıi anlaşılmasın, mezhebimi sorarsanız ben Hanbeliyim...
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren İslami Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.