You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Uyanma vakti gelmedi mi?

Uyanma vakti gelmedi mi?

Üye
RE: Uyanma vakti gelmedi mi?
kim bu adam ya? sapık mıdır sıddık mıdır? saçma sapan mı konuşuyor dosdoğru mu konuşuyor? korkak mıdır deli cesareti mi vardır? yanlışlayabilen var mıdır yoksa dosdoğrudur da yanlışlamaya cesaret mi edilememektedir? özgür biri midir birilerinin hesabına mı iş yapmaktadır? gerçekten çok ilgin bir adam. manyak bir hatip. bilgisiz mi? zannetmiyorum ama bu bilgiyi bu kadar su gibi sel gibi akıtacak hitabete nasıl sahip olmuştur? çok garip ve acayip bir adam vesselam.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yönetici
Cvp: Uyanma vakti gelmedi mi?
Ben de bunları çok iyi tanıyorum.
Zannediyorum ki bu konuşmayı yaptığı tarihlerde, hükümet bunlar aleyhlerinde bir şeyler yapmış olmalı, yoksa Müslümanlardan kastı sadece kendileri olduğuna göre, zulm görenler olarak ümmeti kast etmiyor.
Zulm edenlerden kasıt da kendilerinden olmayan Müslümanlardır. Bunlara göre ehli kitap yani Yahudi ve Hristiyanlar bizden çok daha âlidir.
Örneğin Bunlara göre Filistinli Müslümanlar bozgunculuk çıkarıyor, bizim işgalci dediğimiz Yahudilerse pek muteber insanlardır.
Diğerleri iyi vatandaş, İslam iyi insan yetiştirmeyi amaçlar.

Herkes aynı fikirdeyse,
hiç kimse yeterince
düşünmüyor demektir.
Mevlana
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yönetici
Hiç bir şahıs hakkında bu güne kadar bu şekilde yazmadım. Çünkü bu şahsı tanıyorum.
Bu şahsı da bunun taraftarlarından da tanıdığım çok kişi var.

Videolarda janjanlı konuşmalar yapıyor ancak içi seni dışı beni yakar.

Herkes aynı fikirdeyse,
hiç kimse yeterince
düşünmüyor demektir.
Mevlana
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yönetici
Suizan değil kardeşim tanıyorum diyorum, hatta babasını da tanıyorum, babasını tekfir ettiğini de muhtemelen duymuşsundur.

Attığın videolara bakılırsa gayet eli ayağı, dili düzgün temiz bir insana benziyor ama işte öyle değil.
İnşallah en kısa zamanda sen de hakikati görürsün.

Herkes aynı fikirdeyse,
hiç kimse yeterince
düşünmüyor demektir.
Mevlana
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren İslami Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.