You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Ücretsiz Kur'an'ı Kerim Kampanyası ve Destekleriniz

Ücretsiz Kur'an'ı Kerim Kampanyası ve Destekleriniz

General
RE: Ücretsiz Kur'an'ı Kerim Kampanyası ve Destekleriniz
aleykum selam ve rahmetullahi ve berekatihu,

Allah ecrinizi versin, güzel bir çalışma inşaAllah uyanış için faydalı olur. Siteniz daha açılmamış, benim kendime ait blogumda hakkınızda bir yazı yazabilirim, siteniz hazır olunca buradan yazın inşaAllah.
Irkçılık ideolojik bir düşünce değil, aksine psikolojik bir hastalıktır.(Şehid İnşaAllah Malcolm x-Malik El Şahbaz)

Sizi rahatsız etmeye geldim!
Bunu ilk beğenen sen ol.
General
ilk baktığımda aktif değildi kardeşim, default olarak panelin koyduğu index açılıyordu. şimdi açıldı site, elim boşa çıkarsa bugün inşaAllah yazıyı yazacağım. esselamu aleykum ve rahmetullahi ve berekatihu.
Irkçılık ideolojik bir düşünce değil, aksine psikolojik bir hastalıktır.(Şehid İnşaAllah Malcolm x-Malik El Şahbaz)

Bunu ilk beğenen sen ol.
General
kendim yazayım bir şeyler kardeşim ihtiyaç yok sağolun.

Bunu ilk beğenen sen ol.
General
amin ecmain, yayınladım yazıyı kardeşim bir şey lazım olursa sitenin iletişim kısmından ulaşabilirsiniz bana.

Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren İslami Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.