You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Subhanallah Hatimi Yapma

Subhanallah Hatimi Yapma

Acemi Üye
Subhanallah Hatimi Yapma
Değerli Arkadaşlar,
Ben özellikle RABBİMİN, yaradılış mucizelerini düşündüğüm anlarda, bu Hatimi yapıyorum. Ve günde yirmi saat içimden süper hızlı okumada devam ediyorum. Çokda mutlu oluyorum, bu Hatimi yapınca. Zaten Büyük İslam Alimlerinin bize özellikle Namazlardan sonra bu Hatimi yapmımızı önermelerinde büyük Keramaetler var. Özellikle bu Hatimlere devam edenler, RABBİMİZ tarafından çok büyük ödüllere mazhar oluyor. Bu manada özellikle önceden borcu olanların, hesaplayıp, bir an önce ödemeleri en ideal olanı. Borçlarımızı bitirdikten sonrada, normal günlük yaşantımızda içimizden devamlı Tesbihat Hatimlerine devam etmek çok eftal. Ve arkadaşlar , bunun için hiç bir emek sarfetmeyede gerek yok, sadece içimizden Subhanallah diyerek, uyanık olduğumuzda günü tamamlıyoruz. Şöförler, drieksiyon başında okumasın, tehlikeli işlerle uğraşanlar vede öğrenciler az okusun.
Bol Hatimli Forumlar
Bunu ilk beğenen sen ol.
Son Düzenleme: 18-12-2018, Saat:11:32 PM, Düzenleyen: AbAhTaMuhMus.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren İslami Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.