You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Sizce kıyamet yaklaşıyor’mu ve bilinen gerçekleşmiş alametler hangileri?

Sizce kıyamet yaklaşıyor’mu ve bilinen gerçekleşmiş alametler hangileri?

Yeni Üye
Sizce kıyamet yaklaşıyor’mu ve bilinen gerçekleşmiş alametler hangileri?
Arkadaşlar artık herkes biliyor haberlerden vs, son zamanlarda insanlar çok şiddetli şekilde yoldan çıkmaya başladı dünyanın ciddi şekilde karışması İslamı bilerek kötü gösterme bunun için çıkmış insanlar, Allah’ı ve yolladığı din, peygamberleri, kitabı saymayan insanlar, zina had safhada eşlerini aldatanlar kadın/erkek fark etmez, çocuklara bebeklere hayvanlara bile hatta kendi öz çocuğuna kardeşine dahi tecavüz edenler, eşlerini döven öldüren erkekler, insanların birbirine olan bitmiş saygı ve sevgileri, birbirleri’nin kuyusunu kazan kötülüğünü isteyen ben mutsuzum herkes benden beter olsun diyen insanlar, dışarıya çıkıp 18-30 yaş arası nesilin yaşam şekli kıyafetleri konuşmaları, aile kavramının bitmesi.

Ve en önemlisi haram sevda zinaların kötülüklerin fenalıkların normal olağan bir olay olarak görülmesi.

Arkadaşlar bilmiyorum fark ediyor’musunuz ama durum gerçekten çok kötü ve çok üzücü tabi kıyamet ne zaman kopar sadece Allah bilir ama kıyametin gerçekten yaklaştığını düşünüyorum, siz ne düşünüyorsunuz bu yaşanan olaylar insanların yoldan çıkması hakkında?
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren İslami Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.