You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

SİTEMİZİ NASIL TANIIDNIZ??

SİTEMİZİ NASIL TANIIDNIZ??

Forumcu
RE: SİTEMİZİ NASIL TANIIDNIZ??
O gün Kilitbahir'de metfun bulunan Ahmed Cahidi Efendi (kuddise sirruh) türbesini ziyaret etmiştim.

Akşam eve gelince kendi memleketimin evliyasını tanımak istedim.

Google'da memleketim Çanakkale'nin veli kullarının hayat hikayelerini okudum.

Ahmed Bican'ın (kuddise sirruh) Envar-ül Aşıkın adında güzel bir kitap yazmış olduğunu öğrendim.

Bu kitabı Google'da rastgele ararken, birkaç site ziyaret ettim.

Sonra islamiforum'u buldum. (bu tür forumlara ön yargılarım vardı, ancak o an içimden kayıt olmak geldi)

Bilmiyorum iyimi yaptım gülücük
Bunu ilk beğenen sen ol.
Kıdemli Üye
Resim çizimleri hakkında dini yönden bir araştırma yaparken dini forumlar aradım ve karşıma bu site çıktı, hemen tereddütsüz üye oldum ve çokta memnunum...
Bunu ilk beğenen sen ol.
Kıdemli Üye
Bir çok foruma üyeyim listeye islami bir forum eklemek istedim ilk karşıma çıkan forumda burasıydı üye oldum hemen gülücük
You can not out run me I m VAYNE!

Ben müslümanım ,
İslam mükemmel , ama ben değilim.
Eğer ben hata yaparsam beni suçla.
Dinimi değil.

Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren İslami Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.