You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Şimdi yeni şeyler söylemek lazım!''

General
‘’Her gün yeni ve anlarıma değer katacak şeyler öğrenerek, hayatımı güzelleştirmek istiyorum… Yeni hayat felsefem bu!’’ diye…
Mutlu oldum, heyecan duydum bu mesajı okuyunca…
Aklıma Hz. Mevlanâ’nın şu hikmetli sözleri geldi:
‘’Her gün bir yerden göçmek ne iyi
Her gün bir yere konmak ne güzel
Bulanmadan, donmadan akmak ne hoş!
Dünle beraber gitti cancağızım
Ne kadar söz varsa düne ait
Bir de Goethe’nin aynı minvalde söylenmiş: ''İnsan her gün bir parça müzik dinlemeli, iyi bir şiir okumalı, güzel bir tablo görmeli ve mümkünse birkaç mantıklı cümle söylemelidir.'' ifadelerini hatırladım…
Bugününü dünden, yarınını ise bugünden daha iyi, daha verimli, daha faydalı, daha huzurlu ve bereketli geçirmek diye bir derdi olan tüm dostlara selam olsun..
!

s.kocaaslan
Bunu ilk beğenen sen ol.
-İKRA-
RE: Şimdi yeni şeyler söylemek lazım!''
''Bugününü dünden, yarınını ise bugünden daha iyi, daha verimli, daha faydalı, daha huzurlu ve bereketli geçirmek diye bir derdi olan tüm dostlara selam olsun..!''

Teşekkürler. Bir günü diğer gününe eşit olan ziyandadır demiş Peygamberimiz (s.a.v.).
Allahümme salli alâ seyyidina Muhammedin ve alâ âli seyyidina Muhammed
Bunu ilk beğenen sen ol.
Son Düzenleme: 27-10-2015, Saat:03:50 PM, Düzenleyen: Zehan.
Profesör
RE: Şimdi yeni şeyler söylemek lazım!''
Allah razı olsun.
Her an şu alemde gözümüzün önüne farklı farklı tablolar sunulmakta...
Geldi üzerime üç keder bir anda,
Yalnızlık,esaret ve sevgilinin hasreti,
Yalnızlığın ve esaretin çaresi var,
Ama sevgilinin hasreti,
Sevgilinin hasreti..
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren İslami Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.