You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Acemi Üye
RE: Siir yarışması
Benim bir fikrim var katılacaklar şiirlerini burdan versin çünkü hem başkaları faydalanır hem de yarışma daha şeffaf olmuş olur.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Profesör
bu değişmez zannetmem
Göz sayesinde görüyor olsaydın gece uyurken rüya göremezdin.
Demek ki görmüyorsun, sana gösteriliyor.
Bunu ilk beğenen sen ol.
.
Aaa nazlıcan bir sorum olacaktı, gözce bilmeyenler yarışmaya katılabiliyor mu?! Saskin
Bunu ilk beğenen sen ol.
Son Düzenleme: 18-12-2013, Saat:07:33 PM, Düzenleyen: Mihman.
Acemi Üye
Peki sadece emaile gondermenin sebebi ne? Yani kişileri mantıklı olmaya çağırıyorum. Amac laf olsun diyeyse oyle olsun ama amaç kişilere bir şey katmaksa benim desteklediğim daha akılcı bir çözüm.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Profesör
o ne demek ?
Bunu ilk beğenen sen ol.
Profesör
Bunu ilk beğenen sen ol.
Acemi Üye
@Nazlıcan takıldığım nokta o siz veya benim adimi konuyu açan bilecek aynı şekilde digerleri de aynı yani ben onlari bilemeyeceğim ve şiirleri yorumlayanın işin içine duygusallik katmamasi elden bile değil bu yuzden bunu oneriyordum umarım açık olmuştur.

Bilinmeyen bir kişiye cevap: Estağfurullah yarışmada sınırlama yok. Gözce bilmeyenler sessizce,usulca ve masumca dillerinde yazabilir. Tek farkı gözcede kişi ehil ise kalbi konuşur ama sessizce,usulca ve masumca da kim nasıl konuşur bilemem?
Bunu ilk beğenen sen ol.
Profesör
gülücük)
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren İslami Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.