You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Ilacın yan etkisini kesen başka ilaçların kullanımı sakıncalı mı?

Cezalı Üye
Şüpheli şeylerden sakınmak doğru olur.İlaç yan etki yaptığı zaman bu yan etkiyi kesen ilaçlar sakıncalı olabilir.Çünkü görevli cinlerin musallatının yan etki ile ilgili rolleri olabilir.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yönetici
RE: Ilacın yan etkisini kesen başka ilaçların kullanımı sakıncalı mı?
@Kendiniarayanadam , bir çok mesajında hep cinleri kötülüyorsun. Sanki cinleri yanlış anlamışsın gibi geliyor. Onların içinde de Müslümanlar var.
Cin yerine şeytan desen daha doğru olur çünkü aynı şeytanlıkları yapan insanlar da var.

Gerek cinlerden gerek insanlardan olan şeytanlardan Allah'a sığınırız.
Diğerleri iyi vatandaş, İslam iyi insan yetiştirmeyi amaçlar.

Herkes aynı fikirdeyse,
hiç kimse yeterince
düşünmüyor demektir.
Mevlana
Bunu ilk beğenen sen ol.
Forumcu
*1 merhaba yanlış mı anlıyorum? psikiyatrik ilaçlardan bahsediliyor değil mi?

*2 öyleyse düşük seviyede bi başlık olmuş gibi ama ne yazık ki çok iyi ve gerçek bir bilginin ortaya çıkabileceğine olan inancım çok zayıf.

*3 diğer taraftan cinlerle ilgili çok az ayet var.

*4 modern bilim de çok problematik ancak aşağıdaki bilgiler tespit edildi.

*5 modern bilim cinlerin doğaüstü olduğunu iddia ediyor ve bu sebepten varlığını reddediyor.

*6 ilginç makaleler de mevcuttur ve aşağıdaki sorularımın cevebaını ben de bilmiyorum.

* 7 bugun kullanılan ilaçların etkeni nedir ,hangi maddelerde oranı fazladır örneğin hayvan atıklarında bu fazlaca bulunabilir mi?

* 8 cinlerin besinleri tam olarak nedir,ve atıkları nedir?

* 9 cinlerin yaşam ömrü nedir?

* 10 cinler kamerayla kayıt altına alınabilir mi? ve madde ile etkileşimi tam olarak nasıldır?

* 11 cinlerin varlığı nasıl kanıtlanabilir (bilim bunu reddediyor ! )

* 12 cinlerden faydalanmamız mümkün müdür ?

* 13 cinlerden nasıl korunabiliriz?

oldukça güncel ancak problematik bir konudur.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yeni Üye
Kullanılan ilaç ne ilacı bilmiyorum ama yan etkiyi kesmek yerine doktorla görüşüp ilacınızı değiştirmeniz daha sağlıklı olmaz mı?
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren İslami Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.