You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Şeytanın beddua tezgahına düşmeyin

Şeytanın beddua tezgahına düşmeyin

Yeni Üye
Şeytanın beddua tezgahına düşmeyin
Bazı kardeşlerimiz beddua ederken kurmaması gereken cümleler kuruyor.
"Allah belanı versin"
Onun belasını istemekle şeytanın hedeflediği şeyi hedefliyorsunuz. şeytanla aynı çizgide duruyorsunuz. Haklı olabilirsiniz mazlum olabilirsiniz ancak beddua doğru bir davranış değildir. Ama nasıl beddua edeceğiniz konusunda bilgi vericem.

"Çoluğundan çocuğundan çıksın"
Bu kelimeyle sabi olan bir çoçuğun kötülüğünü isteyerek yine şeytan ile aynı çizgide oluyoruz.

Peki ne yapmalı ?
Zarar gördüğünüzde yapacağınız dua;
"Allah'ım başıma gelen bu musibet şüphesiz senin iznin doğrultusunda gerçekleşmektedir. Ben bunu hak etmiş olabilirim belki günahlarıma kefaret olarak bu musibeti bana gönderdin, şüphesiz herşeyi bilen sensin ben gördüğüm zarar nedeniyle bu davayı sana havale ediyorum şüphesiz sen en adeletli olansın".

Demeniz yeterli.
Beddua etmeyin, edenleri uyarın. Zarar gördüğünüzde o kişiye hidayet dileyin.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren İslami Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.