You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Rüyamda Peygamber Efendimizi Gördüm Ama..

Rüyamda Peygamber Efendimizi Gördüm Ama..

Yeni Üye
Rüyamda Peygamber Efendimizi Gördüm Ama..
Günler önce rüyamda Peygamber Efendimizi gördüm. Müslüman ama günahkar bir genç olarak bu rüyayı hak etmediğimi düşünüyorum. Efendimiz bir Hadis-i Şerif'inde de, "Beni rüyasında görenler, sahiden görmüştür çünkü şeytan benim kimliğime veya suretime bürünemez" demiştir. Bu rüyayı günahkar biri olarak görmüş olmamı yorumlayacak birisi varsa yardım istiyorum..
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yönetici
RE: Rüyamda Peygamber Efendimizi Gördüm Ama..
Merhaba.
Hoş geldiniz.

İyi bir rüya olsa gerek. Ayrıntısını yazmamışsınız.
Diğerleri iyi vatandaş, İslam iyi insan yetiştirmeyi amaçlar.


Herkes aynı fikirdeyse,
hiç kimse yeterince
düşünmüyor demektir.
Mevlana
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yönetici
RE: Rüyamda Peygamber Efendimizi Gördüm Ama..
Bende çok isterdim görebilmek.

Mutlaka bir yerden hakedişiniz olmuştur ki görmek nasip olmuş.
Sabret,    Şükret,    Seyret...
Bunu ilk beğenen sen ol.
Acemi Üye
RE: Rüyamda Peygamber Efendimizi Gördüm Ama..
internette az arastır bak.ortalık peygamberi rüyada görenlerle dolu.

işin ilginç yanı ne biliyor musun?

hiçbirinin anlattığı diğerine uymuyor.herkes başka tarif ediyor rüyasında peygamber diye gördüklerini.demek ki gerçekten o olsa herkes aynı seyi tarif ederdi.bu kadarcık seyi de anlamiyorsan daha da bişey demiyorum.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Forumcu
RE: Rüyamda Peygamber Efendimizi Gördüm Ama..
Rüyanıza girdiyse mutlaka bir uyarısı olmuştur. Onu söylerseniz anlaşılır.
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren İslami Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.