You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Rüyamda hep tanımadığım birisini görüyorum

Yeni Üye
Rüyamda hayatımda bir kez bile tanımadığım bir insanı kaç gündür görüyorum Onu her gördüğümde bisiklet sürüyor ve onu izliyorum. Bisiklet çok eski zamanlardan kalma bir bisiklet ve rüyada bulunduğum ortamın hissi de eski. Onu hep küçük bir köyde görüyorum ama onu ve o köyü hayatımda bir kez bile görmedim. Bu akşam onu yine rüyamda gördüm ama bu sefer ona yanaşmak ona birşeyler sormak istedim o orda duruyordu ama ben ne yürüyebildim ne de konuşabildim sadece düşüncelerimden konuşabiliyordum ama sesim çıkmıyordu sonra terler içinde uyandım ve kalbim korkudan çok hızlı atıyordu. Ben bu rüyanın anlamını ve ne yapmam gerektiğini size sormak istiyorum. Iyi günlergülücük
Yönetici
RE: Rüyamda hep tanımadığım birisini görüyorum
Hoşgeldiniz.

Daha önce görmediğiniz insanı veya objeyi rüyanızdada göremezsiniz diye okumuştum mutlaka zihninizde biyerden kalmıştır.
Sabret,    Şükret,    Seyret...

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren İslami Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.