You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Rüyamda cin gördüm, anlamı nedir?

Anket Başlığı: Cinler rüyada görünür mü?

Bu ankette oy kullanma yetkiniz yok.
Evet 1 (100.00%)
Hayır 0 (0%)
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. Katılımcı sayısı:: 1 (100%)

Rüyamda cin gördüm, anlamı nedir?

Yeni Üye
Rüyamda cin gördüm, anlamı nedir?
Öncelelikle herkese Merhaba. Yeni üye oldum ve saatten anlaşılacağı gibi uyanır uyanmaz bu foruma ulaştım. Kısaca gördüğüm rüyayı yazacağım ve desteğinize ihtiyacım var. Anlamı nedir acaba? Biraz uzun oldu ama her detayı çok tuhaf...

Rüyam, 

Oturma odamdayım. Ortam hafif loş. Annemin evindeki iki kedi ile birlikteyim aynı odada. Kediler beni insan gibi konuşarak uyarıyordu. Odanın dışında koridorda kötü bir şeyler var dikkatli ol diye. Etkili bir dua bul oku diye arada bir uyarıyorlardı. Ve çok stresliydiler. Ben bakıyım dedim ne varmış koridorda diye, bir şey yoktu. Fakat kötü bir enerji huzursuzluk hissediyordum. 2-3 kere uyardı kediler beni uine ve baktım. Son seferde baktığımda. Biçimi hiç bir şeye benzemeyen bir varlık mı diyeyim öyle bir şey vardı. Belki bir kurbağayı anımsatıyordu. Koşarak içeri girdim. 

Kediler iyice panik halde. Hadi dua oku gelecekler diyorlardı kediler yine insan gibi konuşarak. Dua bilmiyordum. Rüyamda yine telefonla dua okunuşu vs arıyordum ama bir şey çıknıyordu... Telefona bakamıyordum bile çünkü körleşiyordum dua için ne zaman baksam.

Kedilerin dediği gibi en sonunda içeri girdiler kapıyı aralayıp. Küçük varlıklar girdi. Boyu 15-20 cm civarı tahmini. Sanki minyatür bir insan gibi. Saklanıp saklanıp çıkıyorlardı. Ben tekneleyip üzerime geldikçe kovalıyordum. Işığı yakıyordum odanın. Yaktıkça geri sönüyordu. Ve sürekli sayıları artıyordu. Dua okumamı da bir şeyler engelliyordu. Ve rüyadan uyanıyorum...
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren İslami Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.