You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Rüyada papaz/rahip görmek

Yeni Üye
Merhabalar arkadaşlar aklıma takılıyor 24 yaşındayım ve 1 haftadır aralıklarla rüyamda ilk olarak rahip gördüm pek fazla hatırlamıyorum onunla konuşmuştum sanırsam herneyse bu gece rüyamda papaz gördüm ve onu odaya kilitledim koşarak kaçtım ve peşime düştüler uyandım ondan sonra tekrar uykuya daldım rüyamda küçük alman kurtları tarafından ısırıldım 7-8 tanelerdi birisi ısırdı ve bildiğiniz yatağa vurarak uyandım.. Rüyalarımın çıktığına inanıyorum özellikle bu geceki gördüğüm o papazı odaya kitlememde çok etkilendim bildiğim kadarıyla köpek ısırması falan düşmanı simgeliyor ama gerçekten papazı odaya kitlemem kaçmam sonra benim peşime düşmeleri nedir çok araştırdım ama birşey bulamadım lütfen anlayan kişiler yorumlarda bulunsunlar teşekkür ederim

NOT: Kendimce dini vecibelerimi yerine getirmeyen çalışan birkişiyim..
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren İslami Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.