You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Rüyada hilal görmek

Rüyada hilal görmek

Kıdemli Üye
Rüyada hilal görmek
Selamun aleyküm. Aranızda rüyadan anlayan biri varsa, yardımlarınızı bekliyorum. Bu gece rüyamda hilal gördüm. Evin balkonundan dışarı bakarken çok bariz görünen yıldızlar ve onların ortasında [kırmızı renklerinde] değişik bir hilal gördüm. Onun ay olmadığını düşünüp daha yakından ve dikkatlice bakmaya başladım. Bana doğru yaklaştı ve iki tane oldu. Biri kapkara ötekisi aydınlık iki tane hilal parçası, önümde değişik şekiller çizmeye başladı. (Aynı gösteri uçakları gibi.)

Daha sonra neye uğradığımı bile anlamadan hızla bana doğru geldi ve beni balkondaki masaya düşürüp öldürdü.

Çok merak ediyorum ne olduğunu. Yardımcı olan herkese teşekkür ederim.
Elhamdülillah, Müslümanım.
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren İslami Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.