You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Rüya Boğa-Kilise-İblis-Köprü

Yeni Üye
Rüyamda bir kapalı ortamdayız orada kötü şeyler hissediyorum iblisin varlığını felan dışarı çıkıyoruz meğer orası kiliseymiş bizde turistlik amaçla orlardayız felan fakat camiye benziyordu sanki isim olarakta ulubat hatırlar gibiyim.. oradaki hristiyanlara hakkı tanırmak amaclı ordayız diğer bi gayede üzülüyorum insanlara o sırada iblis geliyor amma bir boğa'nın içine girmiş yada o surette görünüyor sürekli dua okuyorum bildigim bütün duaları üflüyorum fela nhala kovalıyor beni sonra bir köprünün üstündeyiz.. köprüden aşşa düşerken kablolara tutunuyorum ve ordan sallanıp kıyıya geciyorum baya sürüyor kovalamaca .yani ana unsurlar kilise cami boğa iblis vede köprü günlük yaşantımla alakalı bi rüya değil sıradan rüyalardan olsa yazma ihtiyacı hissetmem içinizden anlayan varsa şimdiden allah c.c razı olsun
Bunu ilk beğenen sen ol.
Kıdemli Üye
RE: Rüya Boğa-Kilise-İblis-Köprü
Araştırmak yerine Allah tan hayırlısını dileyin.
You can not out run me I m VAYNE!

Ben müslümanım ,
İslam mükemmel , ama ben değilim.
Eğer ben hata yaparsam beni suçla.
Dinimi değil.

Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren İslami Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.