You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Programlarımın Yayından Kaldırılmasını İstiyorum.

Programlarımın Yayından Kaldırılmasını İstiyorum.

Profesör
RE: Programlarımın Yayından Kaldırılmasını İstiyorum.
Bütün hepsini kaldiralim mı yani
"Ey Sevgili!..
Bir geceliğine değiş tokuş etseydik yüreğimizi,
Taşıyabilir miydin acaba bendeki seni!..
Bunu ilk beğenen sen ol.
Üye
Sadece bu programlar.Sorun zaten kuranı kerim bilgilerinden kaynaklandı .Yukaraıda açıkladım.

Kuranı Kerim Programı versionları,Fazilet versionları,Kuran ve sünnet,Kuranı Kerim Chm,Kuranı Kerim E-kitap,Kuranı Kerim Ebook,Büyük İslam Hazinesi versionları

Silince zaten bu konuya silebilirsiniz.Kendi sitelerimden ve birçok siteden kaldırdım hala çalışmalarım sürüyor.Sorun benden kaynaklanmadı elvette diğer programlarındanda şüphendiyseniz kaldırabilirsiniz teşekkürler.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Profesör
Ben hepsini kaldiririm
Sen faydalı olanları yeniden ararsın o zaman
Olur mu
"Ey Sevgili!..
Bunu ilk beğenen sen ol.
Profesör
Tamam siliyorum bütün konuları
"Ey Sevgili!..
Bunu ilk beğenen sen ol.
Üye
Artık silebilirsiniz konuyu ben gerekeni yaptım.O site hatalı ayetleri düzeltmiyor.2 ay oldu.(İnanmayan arapça bölüm Ali imran 154.ayete baksın inneden sonrası yok.)Kaç kere bilgilendirdim düzeltmediler.Ben kendi programlarımı linklerini kaldırtdım.Konularıda kaldırdığınız için teşekkür ederim.Ben elimden geleni yaptım benim içim rahat.Hala bu yazıyı okuyup kuran.gen.tr faydalanıcam derseniz hata çıkma ihtimalini göze alın.Okudunuz ayetler tamamlanmaz eksik yazılır.Bilmeden okursanızda kuran.gentr her mebali üstümüze aldık diyor bilginize.Programıda artık yapmıyorum onun mebalidine alsınlar.
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren İslami Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.