You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

قید آزادی
Meydan Okuyorum =)
Instagramda boyle bir akım çıkmış, insanlar kitap okuyarak birbirine meydan okuyor . Ben de boyle bi konu açayım dedim çok güzel bi kitap var elimde siparişlerimi de alamadım ne yazık ki sükût sana meydan okuyacağım fırsat evdeyiz ama seni hepten yenerim =) alpiye meydan okuyorum =) elimdeki kitap 386 sayfa Kuran ve Sünnete göre musluman Olalım kitabın adı. Hadi bakalım kabul edersen seninde dengi sayfa sayısı bi kitap okuman lâzim etmezsen de ben an itibariyle okuyacağım bitirince yazarım
Saygılar sunuyorum efenim ...
لَمْ اَكُنْ بِدُعَٓائِكَ رَبِّ شَقِيًّ
Bunu ilk beğenen sen ol.
قید آزادی
RE: Meydan Okuyorum =)
'te hey te hey kitabın 152nci sayfasindayim =) bencağız zaten kendime meydan okumuştum malesef hırslı biriyim ama konu açmasaydım galiba bu kadar seri okuyamazdım =) iki güne biter inşallah...
Bunu ilk beğenen sen ol.
Acemi Üye
кαℓρ кιямαк, кâвє уιкмαк gιвι∂ιя. нz мυнαммє∂ (ѕ.α.ν)
Bunu ilk beğenen sen ol.
Son Düzenleme: 26-03-2020, Saat:08:56 PM, Düzenleyen: _Ahsen.
قید آزادی
Hehe hunharca okuyorum =) çok tembelsin be patron =)
Bunu ilk beğenen sen ol.
قید آزادی
Kitabı bitireyim derken ders tekrarı bu saate kaldı iyi mi =) 200. Sayfadayım helal be ...
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yönetici
Şu ana kadar meydan okuyabilen çıkmamıştı. gülücük

3 Cilt Çeçenya serisi
1-Moskof Mezarlığı (Bitti)
2-Özgürlük Savaşçıları (Bitti)
3-Zaferin Bedeli ( Şu an okumaktayım)

Kesinlikle tavsiye ederim. Çeçenyada neler yaşandığını anlarsınız. Gerçek yaşam kurgusudur. 3. cilt biraz zorlama olmuş sanki, sıkıcı.

Aynı zamanda "Siyah Kuğu Olasılıksız Görünenin Etkisi" (Şu an okumaktayım)
Diğerleri iyi vatandaş, İslam iyi insan yetiştirmeyi amaçlar.

Herkes aynı fikirdeyse,
hiç kimse yeterince
düşünmüyor demektir.
Mevlana
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren İslami Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.