You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Merhaba Ben de anlatım :D

Acemi Üye
webmaster olarak site editörlüğü yapıyorum.. bir çok sitelerde editörlük ya da bazen makale yazarlığı yaptım .. bzen haber sitesinde çalıştım derkenn 2 senedir sitelerle iç içeyim .öyle böyle şöyle haa bide e-ticaret sitelerinde..
Bunu ilk beğenen sen ol.
Son Düzenleme: 14-10-2014, Saat:10:53 PM, Düzenleyen: zeynep9453.
General
RE: Merhaba Ben de anlatım :D
vBulletin üzerinde çalıştım daha çok gülücük Forum siteleri üzerinde 4 sene çalışmıştım iç tasarım ve editörlük bölümlerinde baktım daha çocuğum dedim yürü boşver uğraşma bunlarla :D Bir zamanlar çok sarmıştım bu konuya gülücük
Bunu ilk beğenen sen ol.
General
RE: Merhaba Ben de anlatım :D
Ama gerçekten elin ağız kokusu çekilmiyo verdikleri 3 kuruş yok kalkıyorlar afra tafra çok tartışma oluyor gülücük
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren İslami Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.