You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Kul hakkına girmiş olur muyum ?

Kul hakkına girmiş olur muyum ?

Yeni Üye
Kul hakkına girmiş olur muyum ?
Merhaba abilerim ablalarım benim okula hoşlandığım bir kız vardı.Ve kıza ondan hoşlandığımı söylediğimde ailesine söyledi.Ve ailesi okula geldi.Sonra bende diğer arkadaşlarıma o kız benim kız arkadaşım dedim.Yalan söylemiş oluyorum bu nokta da.Acaba kul hakkına girmiş oluyor muyum ? Sonuçta kıza zarar vermiyorum.
Yönetici
RE: Kul hakkına girmiş olur muyum ?
Merhaba.
Mahremin olmayan biri ile konuşman haramdır.

Yaşın kaç bilmiyorum fakat muhtemelen lisedesin . Daha çok erken. Şu anda asla evelenmeyi düşünmezsin düşünsen de evlenemezsin. Bırak bu işleri şimdilik. Her şey zamanında ve helalse güzel.
Diğerleri iyi vatandaş, İslam iyi insan yetiştirmeyi amaçlar.


Herkes aynı fikirdeyse,
hiç kimse yeterince
düşünmüyor demektir.
Mevlana

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren İslami Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.