You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Kudüs İSLAMINDIR!!!

Kudüs İSLAMINDIR!!!

Yeni Üye
Kudüs İSLAMINDIR!!!
Bu gün muslumanlar olarak bır arada bulunmayacaksak daha ne zaman bir arada bulunacağımızı bilmiyorum. Biz KUDÜS gibi önemli bir mabet içimn de birbirimize bize ne ? beni ne ilgilendir? Dersek yarın geleceğimiz durumu kısaca özetlemek isriyorum
Bana ne benim ülkemde olmadı
Bana ne benim şehrimde olması
Bana ne benim mahallemde olmadı
Bana ne benim sokağımda olmadı
Bana ne benim apartmanımda olmadı
Bana ne benim evimde olmadı
BANA NE BENİM ODAMDA OLMADI....
Biz bu kadar birbimizden ne zaman koptuk biz bu kadar mı kötü bir millet olduk.
Yani demek istediğim şu ki bu gün kalkıp Kudüs için tepki vermezsek tarın ulkemizde obur gun sehrımızde ertesı gun mahallemizde bir sonraki gun de evimizde olanlara gözümüzü kapatmış oluruz.
Ve bu da hani o dış güçler var ya onların çok işine gelir ve bizi zaten yıllardır değerlerimizden uzaklaştırmayı başardılar. Eski bayramlar örnek verilir hep. Eski bayramlarda şimdikinden eksik çok şey vardı belki ama en önemlilerinden biri olan sıla-ı Rahim akraba ziyareti yoktur. Biz akrabamızı unutursak yarın onlar da bizi unutur ve bir aman dediğimizde yanımızda sadece bizi bir kaşık suda boğmayı bekleyen amerika ve avrupa askerlerinin postalları ile bizi nasıl oezmeye çalıştığını görürüz.

UYUYAN MİLLET İSTEMİYORUZ
UYUYAN ÜMMET İSTEMİYORUZ
UYUYAN GENÇLİK İSTEMİYORUZ
KUDÜS’Ü VERMEK İSTEMİYORUZ
UYANIN EY KARDEŞLERİM ABİLERİM ABLALARIM
UYANIN Kİ ŞU ZALİMLER KURDUKLARI TUZAKLARDA BOĞULSUNLAR
#KUDÜSİSLAMINDIR
Ahmet ÇOLAK
Bunu ilk beğenen sen ol.
Profesör
RE: Kudüs İSLAMINDIR!!!
biiznillah...

Allah razı olsun...
Göz sayesinde görüyor olsaydın gece uyurken rüya göremezdin.
Demek ki görmüyorsun, sana gösteriliyor.
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren İslami Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.