Forum Gündemi:

Konu Başlığı : Kendi yavrusunu yemek

*
Bu konu; tarihinde açılmış olup, 2 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : Jo
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cezalı Üye
29
konular
Dec 2019
(Kayıt Tarihi)
Erkek
(Cinsiyet)
20-12-2019, Saat:10:31 PM
Bu doğa’da yavrularını öldüren mi dersin yiyen mi dersin, bir sürü hayvan vardır. Ki bunun içine kendi çocuğuna bunları yapan insanlar…

Köpekler, kediler vs kendi yavrularını öldürebilir, ve bunlar doğumdan hemen sonra olabilir.
Keza yavrular da analarını öldürebilir. Ladybird spider buna güzel bir örnektir.

Arttırmaya lüzum var mı. Herşeyi allaha mal ediyorsunuz. Çarpıklıkları o yüzden görmezden geliyorsunuz. Bakın size, sizin allahınızın amaçsızca yaptığı bağırsak solucanını bile örnek vermiyorum. Vermiyorum ki bir yerlerde buluşalım.
Yönetici
6,313
konular
5,723
REP PUANI
Jun 2015
(Kayıt Tarihi)
Erkek
(Cinsiyet)
21-12-2019, Saat:12:41 PM
Merhaba Jo

Hoş geldin demek isterdim fakat hiç hoş gelmişe benzemiyorsun.

Her şeyden önce saygı çerçevesinde katılım sağlamanızı bekliyoruz. Hiçbir ateist bu güne kadar bunu başaramadı sen de böyle saygısızca foruma giriş yapmışsın fakat ilk hata her zaman affedilebilir. İkinci saygısızlığa tahammül etmiyoruz bilgin olsun.

Sen şimdi saygısızlık yaptığının da farkında değilsin biliyorum. Saygısızlık yaptığın yer şurası; sen her ne kadar inanmıyor olsan da biz Allah Teala'nın yegane yaratıcı olduğuna inanıyoruz o halde O'nadan bahsederken herhangi birinden bahseder gibi bahsetmeyeceksin. Mesela O'nun adını yazarken ilk harfini büyük yazacaksın.

İkincisi ve her şeyden daha önemlisi her şeyi çok biliyor, tam biliyor, eksiksiz biliyor tavrından vaz geçip sorgulayıcı olacaksın. Ön yargılarını ve taassubu bir kenara bırakacaksın ki senin de inandığın bilim adına bir ilerleme kaydedesin.

Her neyse sana nasihatte bulunmuyorum, forumda kalma sürenin uzaması için yardımcı oluyorum.

Son olarak şunu da söyleyeyim, vermediğin örneği verdiğin için buluşma noktamız sanaldan öte olamaz Jo.

Rabbim sana da bize de hidayet versin Jo. Sıratı mustakim den ayırmasın.
....

Herkes aynı fikirdeyse,
hiç kimse yeterince
düşünmüyor demektir.
Mevlana
Yeni Üye
*
4
konular
10
REP PUANI
Yeni Üye

Apr 2021
(Kayıt Tarihi)
Erkek
(Cinsiyet)
10-04-2021, Saat:09:57 PM
(20-12-2019, Saat:10:31 PM)Jo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İslamiForum.Net sitemizdeki linkleri görebilmek için sitemize buraya tıklayıp üye olmanız veya giriş yapmanız gerekiyor.
Sitemize üyelikler ücretsizdir!
Bu doğa’da yavrularını öldüren mi dersin yiyen mi dersin, bir sürü hayvan vardır. Ki bunun içine kendi çocuğuna bunları yapan insanlar…

Köpekler, kediler vs kendi yavrularını öldürebilir, ve bunlar doğumdan hemen sonra olabilir.
Keza yavrular da analarını öldürebilir. Ladybird spider buna güzel bir örnektir.

Arttırmaya lüzum var mı. Herşeyi allaha mal ediyorsunuz. Çarpıklıkları o yüzden görmezden geliyorsunuz. Bakın size, sizin allahınızın amaçsızca yaptığı bağırsak solucanını bile örnek vermiyorum. Vermiyorum ki bir yerlerde buluşalım.

Karanlık olmazsa aydınlık farkedilmez. Kötülük olmazsa iyilik. Çirkin olmazsa güzel. Aynı durum burada da bulunmaktadır.

Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi