You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

istediğiniz bilgisayarı bu keylogger ile temiz bi şekilde ele gecirebilirsiniz...

istediğiniz bilgisayarı bu keylogger ile temiz bi şekilde ele gecirebilirsiniz...

Profesör
RE: istediğiniz bilgisayarı bu keylogger ile temiz bi şekilde ele gecirebilirsiniz...
bırsey anlamıyorum dedım ya ıbrahım:D varsa turkcesını de yaz:D
.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Forumcu
RE: istediğiniz bilgisayarı bu keylogger ile temiz bi şekilde ele gecirebilirsiniz...
bişey sorcam sana muhafazakar arkdaşım..msn de konuşulan bililer ayarlandıqı taktirde ayarlayan kişinin adresine mail olarak qdebilio mu?
şiirimin qizli öznesi,adını sormasınlar bana söyleyemem...
Bunu ilk beğenen sen ol.
Profesör
kendi bilgsayarımı elde tutsam yeter :D
Alnım rüzgarlara açık
Kor kaynar yüreğimde
Umutlar sevinç içinde
Kan dolan gözlerimde..
Bunu ilk beğenen sen ol.
Kavgaci
keylogger programları var bilgisayara kurulduğunda ayarlarının yapıldığında sizin bilgisayarınızdan bütün msn , yahoo,facebook şifreleşinizi ve sohbetleriniz kişinin msnsine gelir gülücük profosıonal işidir herkes yapamaz! gülücük ben yapmıştım daha önce bunu güzel çalışıyordu gülücük tıkır tıkır... gülücük sizde böyle bir delilik yapmak istiyorsanız.. Önce kendi güvenliğinizi alın sonra başkasınin güvenlik açığını bulun ve pc ye girin... Benim tercih programim esentials net toolstur gülücük
Bunu ilk beğenen sen ol.
Profesör
kendi bilgisayarımızın açığını nasıl bilp nasıl kapatcaz gülücük
Alnım rüzgarlara açık
Kor kaynar yüreğimde
Umutlar sevinç içinde
Kan dolan gözlerimde..
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren İslami Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.