You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

İsa Mesih – Mehdi A.S. ‘ ın şu anda dünyada olduğunu biliyor muydunuz?

İsa Mesih – Mehdi A.S. ‘ ın şu anda dünyada olduğunu biliyor muydunuz?

Forumcu
RE: Cvp: İsa Mesih – Mehdi A.S. ‘ ın şu anda dünyada olduğunu biliyor muydunuz?
alpi Bir de bu cihetten bak.  

En doğruyu ben biliyorum, benden daha doğru bilen yoktur. Hepiniz cahilsiniz tek bilgili benim. Benim bildiklerim var ya o kadar çok ki bunları bilmek bir kenara sayısını bile bilemezsiniz.
En çok ben bilirim. Tek ben bilirim. Ben var ya ben, ah ulan ah ne de çok bilirim.
Ey cahiller, yani ben dışındaki tüm insanlar bana tabi olun. Ne diyorsam o, başka da bir doğru yok.

Ama senin dediğin gibi ben bilirim, yalnızca ben bilirim iddiasında değilim. Neye ve kime inanırsanız inanın. Çok da tın. 

Şöyle bir ifade vardır;

Madde 1- Şef haklıdır.
    "      2- Şef daima haklıdır.
     "     3- Şefin haksız olduğu durumlarda birinci madde geçerlidir.

Yani şef yine haklıdır.

Forumda söz sahibi olduğunuz için hepiniz de haklısınız şefler. Dedim ya neye ve nasıl inanırsanız inanın. Başlangıcını değiştirmedikten sonra hiç bir işe yaramaz.

Sonucu değiştirebilmenin tek yolu, başlangıcı değiştirmektir sevgili şefler..!
Bunu ilk beğenen sen ol.
Üye
RE: İsa Mesih – Mehdi A.S. ‘ ın şu anda dünyada olduğunu biliyor muydunuz?
Bunu ilk beğenen sen ol.
Son Düzenleme: 08-04-2022, Saat:11:13 PM, Düzenleyen: Ali.
Üye
RE: İsa Mesih – Mehdi A.S. ‘ ın şu anda dünyada olduğunu biliyor muydunuz?
Bunu ilk beğenen sen ol.
Son Düzenleme: 10-04-2022, Saat:01:43 AM, Düzenleyen: Ali.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren İslami Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.