You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

İRANCI OLMAK!…
İRANCI OLMAK!…
Son zamanlar da geçmişleri bataklık olan ,akılları akılsızlıktan, zihinleri pislikten
kalpleri hastalıklı ve ruhları sarhoşluktan geçilmeyen kesimler varlıkları ihanet üzere olduğun dan İslami İran,a iftira atmak ta görev almışlardır. Peki kim bunlar ? diye baktığımız da bir kısmı cahilliğin den , bir kısmı ahmaklığından ve bunların öncü kesimi ise hainliğinden olsa gerek Siyonizm ile olan gönül bağlarından dolayı İslami iran,a kin kusuyorlar .Bu yüzden geceli gündüzlü Şeytanın askerliğini yaparak tam bir “iran paranoyağı “ olmuş durumdalar .Bu İran düşmanlığın da adeta sarhoş olmuş olan bu kesimler için kura’nın ifadesi ile “Deki ökenizden ölün “ ayeti bunların ruh hallerini anlatıyor.
Daha düne kadar üç kelimeyi bir araya getiremeyenler ,üç kitap okuyup cihad! İlan edenler , ilmihal bilgisi dışında bir şey bilmeyenler ,iki tokat yiyip rejime teslim olanlar , siyasi bilincin , ahlakın ,ilmin ,faziletin ,dirayetin , izzetin örnekliğini sergileyerek 1979 da haklı kıyamları ile milyonların şehadeti ile iran da bir İslami devrim gerçekleştirmişken ,kendileri yaşadıkları gayri İslami rejimin gölgesin de rejimin türlü hilelerine aldanarak ,rejimin ağızlarına bir kaşık bal çalmasıyla ,rejimin ağına düşen bu kesimler ülkelerin deki Amerikan üslerine ,rejimin türlü ahlaksızlık ve haksızlıklarına ,faili meçhullerine ,hayır diyecekleri yerde bir de utanmadan hayasız ca İslami bir ülkeye siyaset ve adalet dersi verecek kadar da pişkinler. Şimdi bunların ahmak mı yoksa hain mi olduğuna siz karar verin.
Rejimin sofrasından nemalanan bu kesimler İslam! kılığın da İslami olan bütün halklara düşmanlıkta sınır tanımayarak güya onları kurtarmak adına ,Afrika da ,ırakta , Suriye de ,Afganistan da ,Pakistan da mazlum halkları ,ölümcül bir virus gibi sürekli adres değiştirerek ad değiştiren bu ruh hastası insanlık düşmanı vahşi canavar olan ışid=nusra= el- kaide= öso gibi vahşi kurtlara teslim ederek bunları da bize mücahit! diye yutturmaya çalışan bu Siyonist İslamcılar! Medyaları aracılığı ile adları mücahit! soyadları mürted olan kesimlerin eliyle mazlum ve gariban halkımızın kafalarını kestirerek katliamlara imza atmışlardır.
Hedeflerin de israil ve Amerika olmadığı için katliamlarını hep İslam ülkelerin de mazlum ve biçare olan ülkelerden başlayıp israile tek kurşun atmayarak kendi münafıklıklarını da ortaya koymuş oldular.
Sıkıştıların da nereye sığınacaklarını bilemediklerin den hemen daha önceleri rejim ve uşaklarının söylemleri olan ve Pensilvanya da ki çok değerli ağabeyleri gibi “İrancılık” yaftasıyla insanları psikolojik olarak etkileyeceklerini sanmışlardır. Sizler Müslümanları hangi etiketlerle suçlarsanız suçlayın.Bizim için Amerikancı olmaktansa varsın İrancı , filistinci, Osmanlıcı olsunlar. Biz bu etiketlerden etkilenmiyoruz yeter ki Amerikancı olmasınlar .
Yahudilerin Akşam Müslüman olup sabah dinden çıkar gibi sizler de insanları dinden soğutmak için söylediklerini andırırcasına biz de önce İrancıydık sonra çıktık sözleri sizin islam’ı nasıl anladığınızı gösteriyor. İslam git İrancı mı ol diyor? İran bunlara İrancı mı ol dedi. Filistin sizlere Filistin ci mi ol dedi. Osmanlı sizlere osmanlıcı mı ol dedi.Sonra bir İslami ülkeyi sevmek İrancılık mıdır? Filistini sevince biz Filistin cimi olduk? Bırakın artık ezbere konuşmayı da , konuşmak istiyorsanız ya başkalarının ağzıyla konuşmayı bırakın , yada artık maskenizi indirin. Bunlar kullandıkları kelimeler bile kendilerine ait değilken birde ders vermeye kalkıyorlar.”İrancılık” lafını daha önce rejimin müslümanlara kullandığını iyi biliyorlar .rejim ve uşaklarının zihinsel argümanlarını kullanarak İslam maskesi ile dolaşılmasına şahit oluyoruz
bunların islamdan anladığı kafaların havada uçuşması ve zorla insanlara Afganistan da olduğu gibi Sakal bıraktırmaktı . Böylece insanları islamdan soğutmaktı ama olmadı .Çünkü, İran Suriye de ve Irak ta bunların kafa kesmesine daha fazla izin vermedi. O yüzden İran’a olan öfkenizi anlıyoruz.
İslami iran’ ı seven müslümanlara ”İrancı” olmaktan söz ediyorlar ve biz de O tezgahlardan geçtik ve Artık “irancı” olmak dönemi kapanmıştır diyorlar. Sormak lazım İran portakal yada elma mı tezgahta satıyor?Ayrıca size “irancı” olun diyen iran mıydı? Bazı insanlar islamı yaşamazlar ve sonrada başına bir şey gelince kader utansın derler ya ! bunların ki de öylesi olmuş.Tavşan dağa küsmüş dağın haberi olmamış misali bunların varlığından islami bir ülkenin haberi bile yokken bunlar kendi kendilerine yaptıkları yanlışların faturasını islami bir ülkeye keserek hemde batılıların ve laik kemalist olanların eskiden müslümanlara kullandıkları bir “irancı” argümanıyla ironik bir hal yaşadıklarının farkındalar mı dersiniz ? Biz hiç bir zaman “irancı” “Türkiyeci”yada başka bir ülkeci olduğumuzu hatırlamıyoruz.Doğruya evet yanlışa evet diyoruz çünkü; fakat sizin gibi iran’a akıl verecek kadar da bilgili değiliz. Siz çok bilgili olduğunuz için iran’a akıl veriyorsunuz. Biz maalesef daha o mertebeye varamadık.
İran bir islami devrim olarak “irancı” değil islami bir nesil yetiştirmektedir. Bunlar daha Önce geçmişlerin de “irancı “olduklarını belirtiyorlar. Bu sizlerin kendi yanlışınız islami iranın değil. sizlerin tabiriyle “irancı” olmayacaktınız ve islami iranın istediği islamcı olacaktınız.Size “irancı” ol diyen de iran değil Amerikancı çevrelerdi ,aynı çevreler “türkiyeci” ve “mısırcı” olmanızı da isteyebilirler pekala..
Dün doğru dediğinize bugün yanlış diyorsanız en başta sizin düşünce sabiteleriniz yok demektir. sizin geçmişiniz bugününüzü , bugününüz ise yarınınızı özetliyor. Yarında esen rüzgara göre ne diyeceğiniz belli değil.. siz geçmişte iran islam devrimine sempati duymuş olabilirsiniz.sempati ve taraftarlık ayrı şey ,hakikatın ruhuna sahip olmak ayrı şey. Her devrim bir güneş gibi doğar Ve iran islam inkılabı da bir güneş gibi dünya yı cahiller ve hainler dışın da herkesi aydınlatmaktadır. İranı sevmek için islam dışında bir sebep var mıdır? Amerika ve israili küfrün aktörlüğü yapmak dışında sevmemek adına bir şey denebilir mi? Ben peygambere bağlı değilim Ebu cehili de sevmiyorum demek Ebu cehilin ekmeğine yağ sürmektir. O Yüzden mollalar iran’a diyenler doğru söylemektedirler. Uşaklar Amerikaya Diyenler de doğru söylemektedirler. Dünyanın Her zaman bir musası bir de firavunu vardır ve olacaktır. Düşman düşmanını da tanırken dostun dostunu düşman görmesi ya ahmaklıktan yada hainlikten olsa gerek. Başka izahı yok.
Şimdi israil ve Amerika ile aynı dili İran için kullananların kalplerinde maraz vardır. bir arkadaşın dediği gibi ; “İnkılabın (iran’ın)patlıcanına acı diyenlerin kalbinde maraz vardır.” Ve müslim gayri müslim şeklinde farklı görünen bunlar aslında ise aynı yolun yolcusudurlar. Bu tipler istiyorlar ki müslüman ülkeler birbirini yesin okyanus ötesinde ki Amerka da dostumuz olsun ve bizi izlesin çünkü niyetleri islam ülkelerini parçalayarak nihayetinde ağabeyleri olan Amerikaya uşaklık etmektir. Dillerin de islam kardeşliği kalplerin de nifak tohumları ekmek için ,Amerika ve batıdan öğrendikleri mezheğçiliği ,ırkçılığı , ülke ayrımcılığını müslümanların zaafı olarak görmekte ve bunu islam kimliği adı altında haince aynı odaklara hizmet etmektedirler. Mesela “irancı” diyen aynı kişi ve kişiler başkalarına israilci ,almancı , fransızcı demiyorlar neden ? çünkü onlar islam ülkelerini ve müslümanları bölme endişesindeler.
Daha önceleri bu “irancı” paranoyası Kültür Emperyaliz mi ve onun uşakları tarafından müslümanlara söylenirdi. Şimdi de aynı argumanları kendi kendine söylüyorsanız Batı ve onun uşaklarının iyi bir taklitçisi ve kurbanısınız demektir.
Eğer batının müslümanlara söylediği “irancı”paranoyasını siz şimdi kendiniz için kullanıyorsanız ve bizde bir zamanlar “irancıydık diyorsanız. Ki o tezgahtan geçtiklerini belirtiyorlar. Nasıl bir tezgahsa? kendi kendinize kurşun sıkıyorsunuz demektir ki bunun türkçesi onların istediği koltuğa kendiniz şu an oturmuşsunuz demektir ve Batının kullandığı aynı argumanı şimdi kendileri kullanarak nasıl bir zihinsel tahribata uğradıkları ve savruldukları anlaşılıyor.kullandıkları batının “irancı “argumanı ile kendilerinin batının ve küfür rejimlerinin iyi bir taklitçisi olduklarını ele veriyorlar. Ve iran islam ınkılabını değil anlamak “İ “sini bile anlamadıkları “Yarım hoca dinden yarım doctor Candan eder” sözü ile hali pürmelallerini anlatmaya yetiyor da artıyor.
Msırı sevince mısırcı ,türkiye yi sevince türkiye ci ,filistini sevince filistin ci mi olunuyor? islami iranı bir islam devletin den dolayı sevince irancı mı olunuyor?islam ülkelerini sevmek suç mu? Bu sorular sizin kime hizmet ettiğiniz anlaşılıyor. Biz irandan dolayı islamı değil islamdan dolayı iranı sevmişiz. İran islam devleti dışında bir devlet olduda mı sevmedik? Bir islam devletini değil de İsrail ve Amerikayı mı sevecektik? Bosna hersek te on binler ce askerini gönderen iran dı, filistine her yıl dünya da bütçe ayıran tek ülke iran ,lübnana,sudana ve mazlum afrikaya yardım eden irandı siz masa başın da edebiyat parçalamaktan başka ne yaptınız ? ne yaptınız söylim bosna da iyi kilise onarıyordunuz. Irakta bir sünni bir şii camisni bombalayan kaidesiz el kaidecileri bize mücahit diye yutturuyordunuz. Filİstin de yardımları toplayıp israile teslim ediyordunuz.Yemen, e bisküvi kutuların da el kaideye silah gidiyordu. diğer icraatlerinizi saymaya gerek yok söz uzayacak.
Amerikan uşaklığında sınır tanımayan iran paranoyakları Ruh halllerini şöyle özetliyorlar ;”İran’dan rüzgar esse camı pencereyi kapatırım evime dolmasın diye ….bu sözlerin aynısını iran düşmanlığın da kader ortakları olan Fethullah gülende söylüyor .ve aynı fethullah “iran paranoyası” ile kendi çevresinden sevmediklerini fişliyordu. Hadiste “KİŞİ SEVDİĞİ İLE BERABERDİR “deniyor. Arkadaşlıkları daimi olsun o halde.

Aslında sizde haklısınız! Amerika ve israil dururken iranı sevmek olmazdı değil mi !İran suriye de Amerika ve israil ile birlikte olmayınca ,emperyal planlarına alet olmayınca bir anda iran düşmanı oluverdiniz .ve gerçek yüzünüz açığa çıktı? Şimdi Elhamdülillah diyebiliriz. Sonrasın da ise eşşeklerin bile güldüğü İran Amerika ile birliktedir yalanına sarıldılar.Tabi ya! Ondandır Amerika irana otuz yıldır ambargo uyguluyor du değil mi! Bunların bu bu tavrı HZ Aliden mevki makam isteyen talha ve zübeyre benziyor ki Hz ali vermeyince bir anda Hz aliye düşman oluverdiler. onlar ölmeden hatalarını anladılar. Tevbe ettiler Ya bunlar!
Arap ülkeleri içinde Amerikan üsleri ve israil başkonsolosluğunun olmadığı tek ülke olan Suriyede istediğiniz hormonlu devrimi kendi ülkenizde neden istemiyorsunuz ? diye sorunca dilleri tutuluyor. Çünkü niyetiniz açığa çıkıyor. siz eskiden de iran islam cumhuriyetine düşmandınız. O zaman öyle görünmek zorundaydınız belki de. çünkü sizin esasen devrimci bir islama karşıtlığınız var.ve o zaman çıkarlarınız gereği İranın yanında gözüküyordunuz, şimdi görev değişince rolleriniz de değişti. Dolayısı ile Siz hangi islamdan hangi irandan söz ediyorsunuz? Esen rüzgar nerde ise ordasınız , bir el kaideci olursunuz , bir boko haramcı olursunuz, bir hizbuttahrir olursunuz,bitmez isimleriniz israil size sürekli yeni isimler bulur ,devam eder gider.
Bir diğer iddiaları ise iran İslam dünyasını satmış! Diyorlar hangi İslam dünyası diye sormak lazım?
Amerikan üssüne dönüşen laik Türkiye yi mi satmış? Amerikan’ın benzin sitasyonun’a dönüşen Arabistanı mı satmış? Batının karakolu olan Ürdün,ü mü satmış? İsrailin uşağı Katarı mı satmış? Ne güzel satış değil mi?
Fakat bunların satıştan esas maksatlarını söyleyelim ;Eğer iran İslam cumhuriyeti
Işid= nusra= el- kaide= öso gibi teröristleri destekleseydi ve bunlarla birlikte olsaydı iranı kahraman ilan edeceklerdi. Fakat olmadı iran İslam cumhuriyeti Suriye de Müslümanların bu teröristlerin eliyle öldürülmesine taraf olmadığı için içleri içlerini yiyor. O yüzden iran bizi sattı diyorlar . Biz böyle satışa kurban oluruz.
İslami iran Suriye nin işgalin de Amerika ,israil,Katar , Türkiye , Ürdün ve Batı ile birlikte olmadığı için iran bizi sattı diyorlar. Ya ne sandınız sizinle birlikte mi olacaktı?
İran İslam cumhuriyeti ABD nin BOP prejesi İçin İslam ülkelerine yeni sınırlar çizmek ve israili rahatlatmak için Hormonlu ve GDO lu seyyar göçmen cihatçılar! Aracılığı ile İslami direnişin önemli halkası olan suriyeyi işgal edeceklerdi fakat bu savaşta yenik düştüler ,planları tutmayınca Amerikan deccalı Suriye de yenilince İran bizi sattı diyorlar.
İran İslam cumhuriyeti Filistin ve Lübnan için israil,in yanı başın da bir Habeşistan görevi gören Suriye’nin Filistinlilere bir soluk ve silah köprüsü olduğu sürece ve ayrıca Amerikan üslerinin ,ve israil konsolosluğunun olmadığı,bu anti emperyalist ülkenin Habeş kralını ve Suriye Habeşistan’ını destekleyecektir . Kininizden ölseniz de…

Bunların derdi üzüm yemek değil bağcıyı dövmektir. İranı gösterip islamı dövüyorlar ,yeriyorlar.Bunlara sorsanız dünyada islam devleti yoktur. Var olan islam devletini de beğenmiyorlar,neden çünkü israil beslemesi eli kanlı el kaide bunlara harici zihniyette bir devlet kuracaktı Amerika ile birlikte fakat iran islam cumhuriyeti izin vermedi suriye de .Bundan ötürü içleri içlerini yiyor. Gizli büyük israil sevdaları için iran baş düşmandı.Bunlar için İslam bir maske israil ise idealleriydi.Bu söylediklerimizi suriye de ve ırakta masum insanların kafalarını kesmesinden anlayabilirsiniz. işte bu kafa kesenler Elhamdülillahki iranı’ı sevmiyorlar.siz bu kafa kesen GDO lu mücahitleri israil yada Amerikada değil hep müslüman ülkeler de ırak ta ,suriye de, pakistanda afrikada müslümanların canını alırken, namusunu kirletirken görürsünüz. Allah bunların şerrinden müslümanları korusun diyoruz.

Kibirlerinden ayakları yere basmayan bu beyefendiler sanırsınız ki laik kemalist rejim de bir şeriat devleti kurmuşlar tek bir eksiklikleri var oda İran’a akıl vermek.Hangi rejimin gölgesinde yaşadıklarından habersizcesine her geçen bir başka kimliğe bürünüyorlar. Bu beyefendiler iran islam cumhuriyetini aklısıra softa akılları ile beğenmeyen bunlar yaşadıkları laik kemalist rejimden de gayet memnunlar. Nerden biliyoruz? Çünkü bunlar Amerika ve israile duydukları sevgiyi ve dostluğu irana göstermeyip iran denince adeta kırmızı boğaya dönmeleri gösteriyor ki bunların iranla değil islamla el altından bir savaşları var.Aynı adamlar neden kendi ülkelerin de ki Amerikan üslerinden rahatsız değiller de iran ve suriye de Amerikan üsleri olmadığı ve Amerikan çıkarları ayaklar altına alındığı için bu ülkelere kin kusuyorlar. Aynı adamlar kendi ülkelerinde yüzdedoksan dokuz müslüman olduğunu söyleyip var olan genel evlerine ,içkiye ,faize,kumara ,faili meçhullere suskun iken birde utanmadan iran’ a islam dersi verecek kadar da pişkinler. Pensilvanyadaki abileri olan fethullah gülen gibi bunlarda tam bir” iran paranoyağı “ olmuşlar. Öküzün altında buzağı arar gibi birbirini suçlarken “irancı” diye suçluyorlar. Gündemlerin de küfür Düzenleri değil dönüp dolaşıp lafı iran’a getirip sonuç olarak islamı yeryüzünden silmek istiyorlar. fakat bunu direk diyemedikleri için iran bahane islamı dünya sahnesinden silmek şahane dercesine yemin etmişlerdir.kalpleri kin,garez,fitne ve öfke ile dolu olan bu hastalıklı ruh hali onları ne yapacağını bilemez hale sokmuş ve her an için kalp krizi geçirecek kadar islam’a düşmanlar. Bunların diğer arap krallıklarına tepkisiz kalıp israilin yanı başın da filistinlilere bir soluk olan suriyenin bir habeşistan görevi görmesinden duydukları telaş ile bu habeş kralını hançerlemek ve suriye yi yıkıp israili rahatlatmak istiyorlar ama nafile beceremiyorlar. Belki 300 kez Esad şu ülkeye kaçtı diye rüya gördüler ama hiç biri gerçek çıkmadı. Bunların diğer gayri islami ülkelere ve laik kemalist baas rejimine sessiz kalmaları ve iş suriye ye gelince devrimci, direnişçi,cihatçı kesilmeleri bunların gerçek yüzlerini deşifre ediyor. 65 yıldır zulüm gören filistin için nedense eline silah alıp israile karşı savaşmıyor olmaları bunların hain olduğunu anlatmaya yetiyorda artıyor.fakat filistine silah köprüsü suriyeyi ise çeşitli bahanelerle yıkıp yakarak ,müslüman ve mazlumların kanını dökerek ,şirk adı altında islam büyüklerinin mezarlarını yakarak ,islama olan olan nefretlerini israile ise olan sevgi ve muhabbetlerini ifade etmiş oluyorlar. islamın yüzdeyüz düşmanı olduklarını taktıkları islami görünümlü maske kendilerini gizlemelerine yetmediği için her geçen gün başka başka hilelere başvuruyorlar,başka başka adlarla karşımıza çıkıyorlar…
Bu savaşın tam orta yerinde bazı aklı eksik olanlar, İslami İranın Suriye de cihad! adıyla cinayet Ve İslam adı altında oynanan oyuna gelmediğini görünce diyorlar ki; madem İslami iran bu kadar güçlüdür ,o kadar füzesi var, eğer samimi ise israili neden yok etmiyor? Bu soruya cevap vermeden önce bunların bilinçaltını biraz yoklamak istiyorum ki ne kadar zeki! Oldukları ortaya çıksın. Yani bunlar o eksik akılları ile demek istiyorlar ki madem Allah güçlüdür neden israili yok etmiyor? Hani Allah güçlüydü? Hani Allah zalimleri yok ederdi? Allah neden zalim israili yok etmiyor? Şimdi bu soruları niçin sorduğumu anlayanlar onlarında hangi akılla o soruları sorduğunu anladınız değil mi? İşte bu kadar aklı kıt olanlar islam’ı nasıl anlayacaklar? Yani bunlara kalsa peygamber taife giderken taşlandığın da Cebrail istiyorsan onları yok edeyim mi? Sualine kesinlikle peygamberin evet demesi lazımdı. Ama peygamber hayır belki bunların nesillerinden iman edenler olacaktır diyor. Yani şimdiyi değil geleceği düşünüyor. Mezhepsel değil fikirsel Vahabi gibi düşünenlerde ise gelecek diye bir zaman kavramı yoktur. Ya şimdi Müslüman ol ya da bak seni şimdi öldürürüm anlayışı. Onları gerek Suriye ve gerekse diğer coğrafyalarda insan öldürmekten adeta zevk alan sadist bir anlayışa sürüklüyor ki tarihte bunu haricilerde yapıyordu. Cihadı insan öldürmeyle eş anlamlı gören ha sinek ölmüş ha insan ölmüş fark etmiyor. Onlar için cihat atari salonun da oyun oynarken insan öldürmek gibi algılanıyor. Çünkü bunlar İslam dininin yok etmek için değil, yaşatmak için geldiğini anlamıyorlar. Ve her şeyin bir zamanı olduğu hakikatinden yoksunlar. Çünkü bunlar akıl, hikmet, mantık, zaman zemin şartlar gibi gerçekleri ya algılamıyorlar yâda işlerine gelmediği için Amerikancı hocalarından aldıkları akılla ve aptalca sorularla güya İslami İran’ı köşeye sıkıştırdıklarını zannediyorlar.(1)

Kısaca bazıları cahilliğinden yada hainliğinden bazıları ırkçılığından bazıları mezhebinden bazıları da kıskançlığından Hz. yusuf’a yapılanların benzerini İran ‘a yapmak istiyor, evet ama sonun da bu hak davayı sadece haklı olanlar Hz. Yusuf gibi kazanacaktır. İşte inkılâbın 35. yıldönümünde ki bütün kazanımlarda buna işaret ediyor. Çağımız da bir güneş gibi doğan bu İslam İnkılab’ın dan yarasa zihniyetliler hariç herkes tecrübe, bilgi ve feyzinden faydalanacaktır. ve yine bu kötü niyetli bütün eleştirilere rağmen bilinmelidir ki; İRAN İSLAM INKILABI KÜFÜR DÜNYASI KARŞISINDA İSLAMİ VE TEVHİDİ DURUŞ OLARAK, TEK SOMUT ADIMDIR. Bu inkılâbın karşısında olup demagoji yapanlar, boş konuşanlar ise küfür dünyası karşısın da yaptırımları olmayan masa başında konuşan ve yazan sadece birer öznedirler ve varlıkların dan da kimse haberdar değildir. Onlar Hayal âlemin dedirler. Kendi çalıp kendileri oynamaktadırlar (2)

Artık lafı eveleyip gevelemeye gerek yoktur. İslam İnkılabına, İmama ve direniş cephesine entellektüellik adına, ilim, bilim, analiz, tartışma adına veya her ne sebeple olursa olsun öğrenmek ve anlamak niyetiyle değilde karşı olmak, değerini düşürmek ve dil uzatmak adına eleştiri sunanların kalpleri marazlıdır ve bunlar siyonizmin bilinçli uşaklarıdır. Bunlar ebede kadar düşmanlarımızdır. Renkleri, dilleri, mezhepleri veya dinlerinin önemi yoktur(3)

Dipnotlar; (1-2-)siyonist islamcı !yada gayrı islamcı medyadan uzak suriyeye bakış…
(3-) İnkılaba dil uzatanlar ve kalbin de maraz olanlar…
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren İslami Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.