You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Hükümet okullarda Şia propagandası yapıyor

Hükümet okullarda Şia propagandası yapıyor

Cezalı Üye
RE: Hükümet okullarda Şia propagandası yapıyor
serefsiz hukumetten ne bekliyorsun.hukumet Allah'in emirlerine yuz cevirdikleri yetmiyormus gibi bir de Allah'in sozunu tutan takvali insanlara engel oluyor ve hapse atiyor.emirlere yuz cevirmemesi degil de takvali insanlara karsi olusu Allah'a dusmanliktir.Allah'a dusman bir hukumetin boyle seyleri yapmasina sasirmak cok komik.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Forumcu
insanoglu cok aceleci ve de gercekten cok tartismacidir...

Caferiler Sia icinde itikat konusunda Ehli Sünnete en yakin kollardan birtanesidir, Konuyu acan Arkadas 1400 yil boyunca diye bir yazi yazmis, buna binaen herhalde Mezhebi dörde bölen Peygamber Aleyhselam olsa gerek ?

Ikincisi Yesilimsi kardesim kardesim, her Allah diyene eyvallah dersen, birgün bir bakmissin ki, Eyvallahin basina sorun cikarmis, hak teala huzurunda..

Peygamber zamaninda yasamis olsaydiniz, Peygamberi elestirenlerden birtanesi olurdunuz kesinlikle bu kanaatte vardim.. Ha Hükümeti Peygamber makamina oturttun demeyiniz. Politikaciyi ve Politikayi sevmem. Siyaset ise güzeldir...

Selametle
Hep biryanım çok ızdırap ve özlem çekiyor...
eski yaşanmış ları özlüyor, hatırladıkçada SÜKUT ediyorum. .
Cahillik rolünü üstlendim... VESSELAM
. ..
Bunu ilk beğenen sen ol.
Cezalı Üye
4ever bey/hanim her Allah diyene eyvallah dedigimi nereden cikarttiniz?

mesela okulumdaki malum heykel kirsam hapse girerim.beni hapse atan hukumet.

dort halife donemindeki gibi islami devlet istiyorum.insanlari bunu anlattigimi ogrenince hukumet beni engelliyor mu engelliyor hapse atiyor mu atiyor.

namaz kilmamaya tembellik diyebiliriz ama baskalarinin namazina engel olmak Allah'a dusmanlik oluyor.

hukumet cok takvali insana engel oldu ve hapse atti.ataturk de cok takvali alimimizi katletti.erdogan da ataturk de kendini kanitlamistir.

zaten mantikli dusunursek İslam isteyen uyuyor.erdagan neden faiz aliyor mesela.aldigi faizleri nasil odeyecek?

baskomutanimiz erdogan İslam istese ordusunu gonderiyordu zulum olan yerlere.Allah ona sordugunda ne yapacak?

siz insanlarin dusuncesini bilmeden konusuyorsunuz.ben peygamberimize itaat ediyorum.itaat etmeyen hukumet.bir dirhemi birak milyonlarca faiz aliyorlar.

ayrica madem siz oyle ornekler veriyorsunuz alin o zaman.hilafet suc olduguna gore ve hz ebu bekir halife olduguna gore ve simdi yasa da hilafet isteyecegine gore hz ebu bekir i muhtemelen bu hukumet engelleyecekti

biz takva sahibiyiz cok sukur.biz kandirilmiyoruz.kurani arastiriyoruz hadis arastiriyoruz peygamberimizin hayatini arastiriyoruz islam tarihi arastiriyoruz.

ama bunlari onemsemezsiniz ki siz siz sadece sevgilinizi savunursunuz.o sevgilinize bakin bi neler yapiyor.hz ebu bekir gibi degil mi ayni?
Bunu ilk beğenen sen ol.
Cezalı Üye
4ever bey, siz ben Erdoğan'ı eleştirdim diye o dönemde yaşasaydın kesinlikle Peygamberimiz'i eleştirirdin dediniz.Erdoğan şerefsiz.Hz.Muhammed ile ilgisi olmaz.Hz.Muhammed'e hakaret ettiniz.Lütfen sözünüzü geri alın.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Son Düzenleme: 30-09-2014, Saat:12:08 AM, Düzenleyen: Yeşilimsi.
-İKRA-
Alevi açılımının bir sonucu galiba..
Allahümme salli alâ seyyidina Muhammedin ve alâ âli seyyidina Muhammed
Bunu ilk beğenen sen ol.
Profesör
Geldi üzerime üç keder bir anda,
Yalnızlık,esaret ve sevgilinin hasreti,
Yalnızlığın ve esaretin çaresi var,
Ama sevgilinin hasreti,
Sevgilinin hasreti..
Bunu ilk beğenen sen ol.
Son Düzenleme: 30-09-2014, Saat:10:56 AM, Düzenleyen: €L€Z.
Profesör
Geldi üzerime üç keder bir anda,
Yalnızlık,esaret ve sevgilinin hasreti,
Yalnızlığın ve esaretin çaresi var,
Ama sevgilinin hasreti,
Sevgilinin hasreti..
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren İslami Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.