You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Hüdaparlıların en akıllısı!!!

Hüdaparlıların en akıllısı!!!

Acemi Üye
Hüdaparlıların en akıllısı!!!
Hüdaparlılıların en akıllısı !!!başkan hüseyin yılmaz diyor ki efendim ırak hükümeti bir evlilikti ,boşanmak ise biliyorsunuz islamda kolaydır ,barzani de boşanıyor muş!!! ne güzel açıklama değil mi? o halde barzani boşanınca yeni hükümetini ırak topraklarında değil israilde kurulsun sende bu siyonist nikahı kıyarsın hüseyin yılmaz olmaz mı?
Bunu ilk beğenen sen ol.
Acemi Üye
RE: Hüdaparlıların en akıllısı!!!
kaynak rehebr tv gündem yorum... adamlar barzaniyi deseteklediğini gizlemiyor ki... arzumevud için lider kadrosu pkk ya katılmayanları islam suretinde görünerek müslüman kitleleride bu şekilde barzani pkk ve hüdapar çevresi kürt ulus devleti için ayrı ayrı kollardan çalışıyorlar ... bunu bilmeyen yok sanırım
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yönetici
RE: Hüdaparlıların en akıllısı!!!
Kaynak gelmediğine göre konu çöp.
Diğerleri iyi vatandaş, İslam iyi insan yetiştirmeyi amaçlar.


Herkes aynı fikirdeyse,
hiç kimse yeterince
düşünmüyor demektir.
Mevlana
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren İslami Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.