Forum Gündemi:

Konu Başlığı : Her Allah Adı Anıldığında Baştan Ayağa Karıncalanma

*
Bu konu; tarihinde açılmış olup, 2 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : statikmuhendis
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 2 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yeni Üye
*
3
konular
0
REP PUANI
Yeni Üye

Feb 2020
(Kayıt Tarihi)
Erkek
(Cinsiyet)
27-02-2020, Saat:01:21 PM
Merhabalar, Allah'ın selamı üzerinize olsun kardeşlerim, foruma sadece bu soru için yeni kaydoldum. İnternette her yerde yıllardır aramama rağmen hiç bir yerde bulamadım tatmin edici bir cevabını. İngilizce aradım, Arapça aradım yok hiç bir yerde bulamadım cevabı.

Yaklaşık çocukluğumdan beri (şu an 23 yaşındayım) her Allah dendiğinde, Allah'ı düşündüğümde, namaza durduğumda saçlarımdan başlayan bir karıncalama (ya da böyle ürperme, elektriklenme gibi) ayak parmaklarımın ucuna kadar vücudumu hızla kaplıyor. Şuurumu yitirmişçesine bir huzurla doluyorum, yaklaşık 5-10 saniye sürüyor, bittiğinde ise vücudumdaki bütün kılları ve tüyleri elektrik çarpmışçasına dimdik halde buluyorum. Bağımlılık yapıcı bir hissiyat, öyle ki sırf bu hissiyat için sabahlara kadar Allah demişliğim var.

Bazı arkadaşlara bahsettim, onlarda Allah dendiğinde tüylerimin elektrik çarpmış gibi dikeldiğini görünce bana bir hocaya görünmemi, bunun normal bir olay olmadığını, cinni bir olay olabileceğini söylediler, haliyle de insan korkuyor. Ben bu durumdan rahatsız değilim tam tersine ciddi haz alıyorum bu hissiyattan ama söylenenler ürküttü.

İslami forumun ilmi kuvvetlileri yanıtlarsa çok sevinirim, bu olay cinni mi, şeytandan mı, ruhani midir? Bu olayla alakalı bir örnek, hadis, ayet yahut tefsir, belki islami bir kaynak var mıdır? Neye işarettir? Benim gibi yaşamış olan var mı böyle garip bir deneyimi?

Şimdiden çok teşekkür ediyor, hayırlı günler diliyorum.
Acemi Üye
*
33
konular
-2
REP PUANI
Yeni Üye

Jan 2020
(Kayıt Tarihi)
Erkek
(Cinsiyet)
27-02-2020, Saat:07:22 PM