You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Halid bin velid'in perslere attığı mektubu

Halid bin velid'in perslere attığı mektubu

Acemi Üye
RE: Halid bin velid'in perslere attığı mektubu
İsminizi sonuna kadar hak ettiğinizi düşünüyorum. Çok iyi bir kalemşörsünüz.. Ama kaleminizi her nedense ehli sünnete doğru tutuyorsunuz bunu da anlamış değilim.. İslamda cihat devletlere karşı olur. Birkaç ülke dışındakilerin hepsi devlet olarak ehli kitaptır.. O devletin içerisinde bazı kimselerin ateist, humanist, desit olması devlet olarak onların hristiyan ve yahudi olduğu gerçeğini değiştirmez.

Siz çocuğunuza okula gitmeme özgürlüğü tanır mıydınız.. Onu zorla da olsa okula gönderirdiniz.. İslamda herkesin cehenneme gitmesine razı olmuyor.. Neden bunu kötü bir şeymiş gibi görüyorsunuz ki.. Bir kişinin bile müslüman olma ihtimali varsa müslümanlar onun için varını yoğunu feda eder.. Canını feda etmekten daha üstün ne olabilir.. O kimselerin Allah ve Resülünü tanıyıp bilmeleri için kendi canından bile vazgeçiyorlar.. Bu yüzden şehit olmak en büyük mertebedir..

Lafı uzatmanın iki tarafa da bir faydası yok. Bu yüzden konuyu kapatıyorum..
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren İslami Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.